site stats
  • ژانویه 16, 2021

دعای رسیدن به معشوق فوری و قوی

دعای رسیدن به معشوق فوری و قوی همانطور که از اسم دعا مشخص است دعایی است که به شما در رسید به حاجتتان و رسیدن سریع به معشق بسیار کمک میکند. این دعاها بسیار قوی و فوری هستند. تیم تحقیقاتی طلوع سبز هم برای آسان نمودن و یاری رساندن به شما در برآورده کردن حاجاتتان این دعا را گردآوری کرده است.

درستی و راستی این دعاها توسط ما تایید نمی شود. اما در تهیه ی دعای رسیدن به معشوق فوری و قوی و دعاهای مهر و محبت و … از مابع معتبر اینترنتی استفاده شده است.

دعای رسیدن به معشوق فوری و قوی

دعای رسیدن به معشوق فوری و قوی برای زمانی است که فردی به شدت عاشق است و می خواهد خیلی سریع با جلب محبت معشوق به ازدواج با او برسد. برای رسیدن به معشوق خود و برآورده شدن حاجت و مراد دلتان، برای اینکه دعا فوری اثر کند دعایی که در زیر آمده است را باید 333 مرتبه بخوانید.

« وَالَّذِینَ یَقُولُونَ رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّیَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِینَ إِمَامًا ».

دعای رسیدن به معشوق
چگونه سریع به معشوق خود برسیم؟

و برای اینکه این دعا خیلی قوی و موثر باشد، دعای زیر را هم باید در هنگام اذان ظهر 7 روز و هر روز 25 بار تلاوت کنید تا به شما کمک کند فوری و قوی به معشوق خود برسید.

« وَلَا تَمُدَّنَّ عَیْنَیْکَ إِلَى مَا مَتَّعْنَا بِهِ أَزْوَاجًا مِّنْهُمْ زَهْرَةَ الْحَیَاةِ الدُّنیَا لِنَفْتِنَهُمْ فِیهِ وَرِزْقُ رَبِّکَ خَیْرٌ وَأَبْقَى ».

و برای اینکه معشوق را دیوانه و بی قرار خود کنید کلیک کنید: دعای بی قراری

دعای دیدار فوری معشوق

دعای دیدار فوری معشوق در انواع مختلف وجود دارد. اما در همه ی این دعاها و دعاهای رسیدن به معشوق فوری و قوی باید نماز خود را به درستی و همیشه انجام دهید. دعای دیدار فوری معشوق را افرادی می توانند استفاده کنند که از محبوب و معشوقشان دور هستند. یا معشوق در مسافرت است و یا مدت زیادی است که از معشق دور بوده اند.

دعای دیدار فوری معشوق در کمتر از 9  روز اجابت می شود.

مراحل دعای دیدار فوری معشوق:

111 مرتبه صلوات فرستاده و بعد بر کاسه آبی بدمید و آن آب را در حالی که نام معشوق خود را به زبان می آورید درب خانه بریزید. همان جایی که آب را رها می کنید معشوق خود را ملاقات می کنید. خواندن صلوات در دعا برای ملاقات معشوق باید قبل از نماز صبح صورت بگیرد.

اگر به دنبال معروفترین و بهترین طلسم برای داشتن محبت و علاقه شخصی هستید پس باید با قویترین طلسم محبت هندی آشنا باشید. برای طرز استفاده از این طلسم محبوب فقط کافی است بروی آن کلیک کنید.

دعای رسیدن به شخص مورد علاقه

دعای رسیدن به شخص مورد علاقه و جلب مهر و محبت او به شما در رسیدن به مراد دل و شخص مورد علاقه انان کمک می کند.

برای اینكه كسی را به مهر و محبت خود متمایل نمائیم بگونه ای كه دوری ما را تحمل نکند استفاده از این دعا طرز حیرت انگیزی کمک می کنند.

آیات كریم ذیر را بخوانید و به طعام یا آب بدمیم و سپس به شخص مورد علاقه بخورانیم یا بنوشانیم.
«بسم الله الرحمن الرحیم ان لا تعلوا علی و اتونی مسلمین». (سوره مباركه نمل، آیه 30 و 31).
«لو لا ان ربطنا علی قلبها لتکون من المومنین». (سوره مباركه قصص، ایه 10).

توجه داشته باشید:
طهارت كامل ثوب و بدن و مكان رعایت شود.
هنگام نوشتن و یا خواندن دعاها خلوص نیت و توجه کامل داشته باشید و با کسی سخن نگویید.
در كاغذ كاهی و با گلاب و زعفران بنویسید.
کسانی هم که به دنبال تسخیر و به دست آوردن قلب شخص خاصی هستندبا کلیک بر روی  تسخیر قلب شخص معین  می توانند به راحتی قلب معشوقشان را تسخیر کنند.

دعای رسیدن به معشوق
شخص مورد نظر را تسخیر کن

دعای جلب معشوق از راه دور

قبل از توضیح دعای جلب معشوق از راه دور لازم است که موردی را بدانید. در تمامی دعاهای رسیدن به معشوق فوری و قوی و دعای های دیگر فقط خواندن دعا و طلسم کافی نیست باید تلاش کنید.باید برای رسیدن به مراد دل خود و هدفتان همواره تلاش کنید.

امای برای انجام دعای جلب معشوق و بدست آوردن توجه و مهر و محبت او اعمال زیر خالصانه و در عین پاکیزگی انجام دهید.
دعای زیر را یازده مرتبه بخواید به این نیت که شخصی که عاشق شماست یا بوده و دیگر نیست و یا اکنون به دلایلی از شما دوراست و یا شخص مورد نظرتان از راه دور عاشق شما شود.

آن دعا به شرح زیر است:

بسم الله الر حمن الرحیم. وَالضُّحَى وَاللَّیْلِ إِذَا سَجَى مَا وَدَّعَکَ رَبُّکَ وَمَا قَلَى وَلَلْآخِرَهُ خَیْرٌ لَّکَ مِنَ الْأُولَى وَلَسَوْفَ یُعْطِیکَ رَبُّکَ فَتَرْضَى. أَلَمْ یَجِدْکَ یَتِیمًا فَآوَى وَوَجَدَکَ ضَالًّا َهَدَى وَوَجَدَکَ عَائِلًا فَأَغْنَى فَأَمَّا الْیَتِیمَ فَلَا تَقْهَرْ العجل العجل العجل الساعه الساعه الساعه. الوحا الوحا الوحا فلان بن فلان علی حب فلانه بنت فلانه.

دعای سریع الاجابه برای تسخیر قلب برای کسانی که می خواهند به سرعت قلب شخصی تسخیر و رام خود کنند.

دعا برای ازدواج فوری با معشوق

دعا برای ازدواج با معشوق یکی از دعاهای معروف و تضمینی است که جوانان به دنبال آن هستند.اگر فردی عاشق هستید که به دنبال ازدواج هرچه سریعتر با معشوق خود هستید می توانید این دعا را  که در زیر آمده است را روزی صد مرتبه بخوانید.

انشاالله  اثر کرده و هر چه سریعتر با معشوق خود ازدواج خواهید کرد.

دعا به شرح زیر است:

« بسم الله الرحمن الرحیم. آلّا تَعلواعَلَیَّ وَأتونی مُسلِمینَ. لَولااَن رَبَطنا عَلیَ قَلبِهالِتَکوُنَ مِنَ المومِنین ».

همچنین ذکر امن یجیب یکی از تاثبر گذارترین ذکرها برای ازدواج با معشوق است. از سوی عالمان نقل شده است هرکس هر روز بعد از نماز مغرب و عشا از خداوند طلب استغفار کند و سه دوره تسبیح ذکر امن یجیب که در زیر آمده است را با نیت ازدواج با معشوق خود بخواند خداوند صدایش را می شنود و خواسته ی دلش را برآورده می کند. تاثیر این ذکر بر همگان آشکار است.

« اَمَّن یُجیبُ المُضطَرَّ اِذا دَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوء ».

دعای رسیدن به معشوق
ازدواج فوری با معشوق

تیم تحقیقاتی ما معروفترین طلسم محبت دنیا که با فلفل سیاه و سوره قرآن انجام می شود را نیز برای کسانی که به دنیال جلب مهر و محبت فردی با استفاده از قرآن هستند را نیز گردآوری کرده است.با کلیک دعای محبت با فلفل سیاه و سوره قریش هرچه زودتر از این طلسم برای تسخیر قلب و مهر و محبت استفاده کنید.

→ خواندن مطلب قبلی

قویترین طلسم محبت سوزاندنی و فوری

خواندن مطلب بعدی ←

دعای جلب محبت شدید بدون بازگشت و تضمینی

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *