site stats

خبر های فوری:

بازگشت دوباره به رابطه دوستی تمام شده-برگشت دوباره به رابطه

بازگشت دوباره به رابطه دوستی تمام شده

 

هدایت شدن شما به این صفحه نشان بر این است که رابطه خود را از دست داده اید و بدنبال راهی برای برگشت دوباره به رابطه هستید، و کلماتی چون {برگشت دوباره به رابطه بازگشت به رابطه دوستی برگشت به رابطه تمام شده بازگشت دوباره به رابطه دوستی تمام شده برگشت دوباره به رابطه دوستی تمام شده} را جستجو کردید.

قبل از صحبت راجب مراحل و تکنیک های برگشت دوباره به رابطه در این مقاله میخواهیم به عواملی که غیر مستقیم به ترمیم و برگشت دوباره به رابطه مربوط میشوند بپردازیم.

 

بازگشت دوباره به رابطه دوستی تمام شده

بازگشت به رابطه دوستی

دوری از اشتباهات: شما بعد از جدای برای برگشت به رابطه تمام شده نباید برای برگشت دوباره به رابطه هر کاری انجام بدید یکسری کار ها هستن که در دسته اشتباهاتی قرار میگیرن که بجای بازگشت به رابطه دوستی منجر به از دست رفتن رابطه تمام شده برای همیشه میشود.

اشتباهاتی مانند اصرار کردن، التماس کردن، تماس گرفتن پیام دادن، ابراز احساسات و … که در مقاله تکنیک های ساده برای برگشت به رابطه از دست رفته به صورت جدی تر به این اشتباهات پرداخته شده و روش های علمی بازگشت به دوباره به رابطه را برای شما بیان میکند.

 

برگشت دوباره به رابطه

باور ها

باور انسان نقش تعیین کننده در سرنوشت و آینده دارد همچنین باورها میتوانند مدت و کیفیت رابطه های عاطفی و دوستی ما را تحت تاثیر قرار دهند، اگر رابطه شما تمام شده قطعا باورهای شما دستخوش تغییرهای جدی شده است و متاسفانه این تغییرها منفی هستند.

بعد از جدایی در رابطه درست زمانی که شما بدنبال راهی برای برگشت به رابطه تمام شده  هستید باوری در ناخودآگاه شما شکل میگیرد که مانع بازگشت به رابطه دوستی میشود،

وقتی ما در رابطه دوستی دچار شکست عاطفی میشویم و رابطه را تمام شده میبینیم ناخودآگاه ما کاملا درگیر این جدایی میشود احساس تنهایی بوجود آماده باعث میشود شخص مدام به این فکر کند کجای کار اشتباه بوده است؟

در این رابطه چه کاری باید انجام میداد که نداده است. در این شرایط بر اثر تنهایی و افسردگی شخص بعد از اینکه منطق جوابی برای سوالاتش راجب این رابطه که تمام شده نداشت برای حل این مشکل با تصویر سازی بصورت کامل خود را مقصر تمام شدن این رابطه میداند.

ذهن شکست خورده و تنها راهی جز ساختن باور های منفی ندارد، وقتی اعتماد بنفس فرو ریخته شخص خود را لایق این تمام شدن میداند و احساس میکند هیچ کس او را دوست ندارد، ضعف و وابستگی و از دست رفتن رابطه دوستی باعث میشود.

احساس ترس از تنها ماندن تصویری از رابطه تمام شده بسازد که این باور را پرورش میدهد که من بدون او خوشبخت نمیشوم من به او نیاز دارم من درمانده هستم و باید حتما او را با هر روش درست یا غلطی که شده برگرداندنم!

باور توسط خود ما بوجود می آید ما میتوانیم بر این باور باشیم که هیچ راهی برای بازگشت دوباره به رابطه دوستی تمام شده نیست، یا این باور را در ناخودآگاه خود ایجاد کنیم که اشتباهات و سوء تفاهم ها باعث تخریب رابطه شده است.

و حالا که این رابطه دوستی تما شده من بدون عشقم نمی میرم ولی او را بدست خواهم آورد چون توانایی این کار را دارم فقط نیاز به زمان است تا به هدف بازگشت دوباره به رابطه دوستی تمام شده برسم.

 

بازگشت دوباره به رابطه دوستی تمام شده

قانون جذب

در بخش مقالات در مقاله قانون جذب بصورت کامل راجب قانون جذب و همچنین قانون جذب عشق توضیح داده شده است. قانون جذب فقط این نیست که ما مثبت فکر کنیم تا همه چیز را بدست آوریم.

اینکه هر روز فکر کنیم و مطمعن باشیم عشق ما برمیگردد هیچ گاه به تنهایی باعث برگشت دوباره عشق ما به رابطه دوستی تمام شده نخواهد شد.

چرا؟ اجازه بدهید کاملا ساده با شما صحبت کنم قانون جذب کاملا واقعی است اما روش های صحیح و غلطی برای استفاده از این قانون برای رسیدن به هر چیزی مخصوصا بازگشت دوباره به رابطه دوستی تمام شده وجود دارد.

هر شخصی اختیار دارد و ما نمیتوانیم با هیچ روشی اختیار فردی را از او بگیریم و او را یک شبه عاشق و شیفته خود کنیم اما هر فری ضمیر ناخودآگاه دارد ما میتوانیم ضمیر ناخودآگاه او را به نفع خودمان برنامه ریزی کنیم و فرد را جذب کنیم.

قانون جذب به ما اجازه ارسال ارتعاش های مثبتی را میدهد که در برنامه ریزی ناخودآگاه عشقمان کمک زیادی خواهد کرد، قانون جذب اگر به درستی استفاده شود در کنار تکنیک های ان ال پی (برنامه ریزی عصبی کلامی) قطعا به ترمیم و بازگشت دوباره به رابطه دوستی تمام شده ختم خواهد شد

 

تاثیر ناخودآگاه

ناخودآگاه کنترل 90 درصد رفتار انسان را در دست دارد. منشا تصمیمات ناخودآگاه احساسات است، زمانی که در اثر تنش های بوجود آمده یا اتفاقات رخ داده رابطه دوستی ما تمام شده است یک عامل بزرگ و مهم را میتوان دید.

{احساسات منفی} احساسی که در اثر واکنش های غلط ما و سوء تفاهم ها در عشقمان بوجود می آید باعث برنامه ریزی ناخودآگاه عشقمان به شکل منفی میشود. یعنی احساس منفی نسبت ما ایجاد شده و ناخودآگاه طرف مقابل ما برای دور شدن از احساسات منفی تصمیم به ترک رابطه میگیرد.

یکی از با اهمیت ترین کار هایی که شما برای بازگشت دوباره به رابطه دوستی تمام شده باید انجام بدهید ازبین بردن احساست منفی و ایجاد احساست مثبت است. فقط زمانی که خودتان را در ناخودآگاه عشقتان با احساس مثبت مرتبط کردید میتوانید امیدی قوی برای بازگشت دوباره به رابطه دوستی تمام شده داشته باشید.

 

بازگشت دوباره به رابطه دوستی تمام شده

اعتماد بنفس

این که در اثر جدایی و از دست رفتن رابطه دوستی اعتماد بنفس شما از دست برود کاملا طبیعی است اما این طبیعی بودن به معنی درست بودن نیست. اعتماد بنفس باعث میشود.

ما در استفاده از قانون جذب تکنیک های نفوذ به ناخودآگاه ان ال پی {NLP}   بیشترین پیشرفت را داشته باشیم درواقع نبود اعتماد بنفس نسبت به توانایی بازگشت دوباره به رابطه دوستی تمام شده قطعا به شکست در ترمیم رابطه از دست رفته و بازگشت دوباره به رابطه دوستی تمام شده خواهد شد.

 

برگشت و ترمیم دوباره رابطه دوستی تمام شده

برای بازگشت دوباره به رابطه دوستی تمام شده  بعد از داشتن معیارهایی که در این مقاله به آن پرداخیتم باید از تکنیک های قانون جذب و برنامه ریزی عصبی و کلامی ان ال پی {NLP} استفاده کرد توصیه میکنم حتما سری به مقاله راه حل ساده برای ترمیم رابطه از دست رفته بزنید.

 

می توانید پرسش های خود را به صورت رایگان در مورد این مراحل ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخ تان ارسال شود.

پاسخگویی فقط به روش های زیر و از طریق این نرم افزار ها صورت می گیرد:

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

09129305020

لینک کانال تلگرام: sarbargetaze

 

مقالات مرتبط:

تکنیک های ساده برای بازگشت به رابطه از دست رفته

قانون جذب چیست؟

قانون جذب عشق

تکنیک های برنامه ریزی و نفوذ به ضمیر ناخودآگاه

نیاز های ناخودآگاه عشقمان چیست؟

→ خواندن مطلب قبلی

خودشیفته کیست-خود شیفتگی چیست

خواندن مطلب بعدی ←

تیپ شخصیتی حساس- روابط با افراد حساس

9 مورد نظر

 • سلام من رابطه دوستیم تمام شده همونطور که شما گفتید اشتباهات زیادی داشتم حالا می خوام راه حل بازگشت به رابطه دوستی رو بدونم. من حاظرم هر کاری بکنم هر چقدر که زمان نیاز باشه بذارم ولی رابطه دوستی من با عشقم برگرده باور کنید خیلی برام مهمه

  • بازگشت به رابطه دوستی طی مراحلی امکان پذیر است این مراحل شامل تکنیک ها قانون جذب و تکنیک های nlp عشق هستند راجب مراحل تکنیک های بازگشت به رابطه دوستی میتونید به بخش ارتباط با ما مراجعه کنید و از طریق ارتباط با مدیر روابط عمومی سوالات خودتان را مطرح کنید. دوستان و همکاران 24 ساعت آمده پاسخگویی رایگان هستند.

  • من دخترم. نمیدونم شما رابطتتون با عشقتون به چه صورت بوده. ولی تا اونجایی ک من میدونم اینکه برید خودتون راحت بهش بگيد اشتباه کردین خیلی قشنگتره و اون دختر خیلی خوشحال تر میشه تا اینکه با قانون جذب عمل کنی ک اون بیاد سمتت. اگه اشتباه از جانب شما بوده اشتباهت رو بپذیر و برو عذر خواهی کن. یه گل یه هدیه کوچیک میتونه کمکت کنه

 • سلام…من بخاطر افکاری مانند شک و حسادت رابطمو از دست دادم..میخوام بذونم جطور با استفاده از از این تکنیک ها روی ناخوداگاه طرف مقابلم تاثیر بذارم و افکار منفی ک از من داره تبدیل ب مثبت بشه

  • سلام عرض شد. ترمیم یک رابطه مسئله جدی هست بنابر این شما صرفا نمیتونید به تنهایی در این کار موفق بشید و قطعا نیاز به یادگیری تکنیک ها دارید ولی استفاده از تکنیک ها هم شرایط خاصی دارد به عنوان مثال هر فرد باید تکنیک ها را شخصی سازی کند یعنی باید با توجه به رابطه خود مشکلات و دغدغه های فردی طرف مقابل پیش برود. شما می تونید بصورت رایگان به تیم روانشناسی ما در تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید.
   09129305020

 • سلام ببخشید من حدوده یه سال با پسر عمه خودم دوست بودم و با هم حرف میزدیم و خانواده هامونم میدونستن تا اینکه برای من خواستگار اومد و خانواده من ،منو تحت فشار گذاشتن برای ازدواج و منم مجبور شدم قبول کنم و با پسر عمم کات کنم .حدود دو هفته نامزد بودم ک بخاطر اینکه با نامزدم اختلاف داشتم جدا شدم و الان ۹ ماهه میگذره و من سینگل بودم ک پسر عمم کاظم خواست ک دوباره ب رابطه بر گردم آیا برگشت من درسته؟؟؟

  • سلام برای ارتباط با روانشناسان تیم میتونید در تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید: 09129305020

 • سلام من ۳ سال پیش با کسی که موقع مد نظرم بود وارد رابطه آشنای بابت ازدواج شدم بعد فهمیدم زیاد گیرایی برام نداشت و با گفتن این که شرایط ازدواج ندارم ازش خواستم ادامه ندیم بعد ۳ سال شرایطم نسبت به طرف فرق کرده و میخام دوباره وارد رابطه بشم به صورت جد میشه راهنمایی کنیم ممنون

  • سلام برای ارتباط با کارشناسان تیم سربرگ تازه می تونید در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید: 09129305020

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *