site stats
  • نوامبر 30, 2020

چگونه پسری را عاشق خود کنیم

چگونه پسری را عاشق خود کنیم

آیا میخواهید یک پسر را دیوانه خود کنید؟ آیا میخواهید پسری را عاشق خود کنید اما نمیدانید چطوری؟ خب ما به شما کمک میکنیم که پاسخ سوال چگونه پسری را عاشق خود کنیم را بگیرید.

اما نکته اینه که باید بدونیم ما نمیتونیم هیچ کس رو مجبور به داشتن احساسات خاصی بکنیم. اما میتونیم با نشان دادن رفتار های خاص و دلبری کردن برای پسر احساسات او را بر انگیزیم. و کاری کنیم که مخ اون پسر زده بشه.

اولین قدم برای عاشق کردن یک پسر دست نیافتنی بودنه! اگر به او اجازه بدید به راحتی قله ی قلب شما رو فتح کنه این عشق یک رابطه سوخته خواهد بود. پس یاد بگیر چطور برای یک مرد دست نیافتنی باشی!

در ادامه با طلوع سبز همراه باشید تا راههای جذب پسر مورد علاقه رو یاد بگیریم و بفهمیم کخ چطور حتی در فضای مجازی هم یک پسر رو شیفته خودمون کنیم.

چگونه برای یک مرد دست نیافتنی باشیم

بله باید او را تشنه نگه داریم! نگذاریم به اونچه که میخواهد به این راحتی دست پیدا کنه! حتما تابحال از مادر ها و مادر بزرگهاتون شنیدید که میگن:

زن نازه و مرد نیاز! مرد باید منت بکشه و زن باید خانومی کنه!

خب نه به این غلظت اما تا حدودی درسته! زن باید برای خودش ارج و قرب خاصی را در نظر بگیرد. و به مرد مورد نظر هم یاد بده که هرگز از این خط قرمز عبور نکنه! خب اینو که همه امون میدونستیم! سوال اصلی اینه که چگونه برای یک مرد دست نیافتنی باشیم؟

  • اعتماد بنفس بالا داشته باشید. یا حداقل برای تقویت اون تلاش کنید.
  • به ظاهرتان اهمیت دهید. اهمیت دادن به ظاهر حتما پوشیدن لباسهای عجیب و غریب یا انجام عمل های جراحی و آرایش نیست. آراسته باشید! بوی خوب بدهید. و همیشه مرتب باشید. مقنعه کج و کوله و مانتوی خاکی بیشتر مسخره است تا جذاب!
  • مثبت اندیش باشید.
  • خوشرو و مهربان باشید.
  • و …

در مطلب مربوط به چگونه برای یک مرد دست نیافتنی باشیم؟ تمامی این نکات را با جزییات و اثراتی که روی ناخودآگاه طرف مقابل میذارن براتون توضیح دادیم. برای مطالعه این مطلب میتونید روی لینک زیر کلیک کنید: چگونه برای یک مرد دست نیافتنی باشیم؟

چگونه پسری را عاشق خود کنیم
عاشقانه رفتار نکنید. شما هنوز دوست دختر و دوست پسر نیستید.

برای اینکه پسری را عاشق خود کنیم باید او را بشناسیم

برای اینکه پسری را بشناسیم باید با او بیش از پیش در ارتباط باشیم. در این ارتباط همچنین میتوانیم نظر او را نیز نسبت به خودمان و توانایی هایمان جلب کنیم. برای اینکه در این مدت شناخت صحیحی از یکدیگر بدست بیاوریم باید نکات زیر را رعایت کنیم.

1.خودتان را نشان دهید تا به مرور پسری را عاشق خود کنید! اگر توانایی های خود را پنهان کنید. و این پسر اصلا نداند که شما هم در جمع حضور دارید هرگز به سمت شما جذب نمیشود. به علاوه اگر خجالتی هستید و زیاد با اطرافیانتان ارتباط برقرار نمیکنید، احتمالا هرگز نتوانید هیچ پسری را عاشق خود کنید.

میدانید چرا؟ چون پسر ها از طرد شدن میترسند! حتی اگر از شما خوششان بیاید بازهم جرات ندارند سمت شما بیایند. چون فکر میکنند شما او را پس میزنید. پس به او چراغ سبز را نشان دهید!

میدانید که برای شروع یک مکالمه باید اول سلام کرد! پس شما این شروع را رقم بزنید.

این چراغ سبز میتواند یک لبخند، یک نگاه، صحبت کردن با دوستان، معرفی خود یا حتی تعارف کردن یک غذا باشه! اگر بلد نیستید چطور خودی نشون بدید و دلبری کنید برای پسر کلاهتون پس معرکه اس! چون همه دارن با روش های دلبری کردن عشقشون رو دیوونه خودشون میکنن!

2.شوخ باشید. و گاهی طنز پردازی کنید! سعی کنید این پسر مورد نظر را بخندانید تا همه چیز راحت تر پیش رود. ابیته این به معنی احمق بودن یا جلف بودن نیست! قرار نیست مدام بخندید! همه چیز را به شوخی بگیرید یا چرت و پرت بگویید. فقط خیلی خشک و جدی نباشید.

چگونه پسری را بخندانیم

هر کسی روش خود را برای خنداندن دیگران دارند. بعضی ها میتوانند خوب جک بگویند! بعضی ها تیکه های خنده داری می اندازند! برخی دیگر میتوانند حرکات با مزه ای با صورت و بدن خود انجام دهند. و برخی دیگر نیز میتوانند در شرایط سخت موضوعات خنده داری را یاد آوری کنند! خنداندن قانون خاصی ندارد! فقط کافیه خود خودتون باشید!

فراموش نکنید که خندیدن و خوش گذراندن پسر مورد علاقه تان کنار شما میتواند در ناخودآگاه او حس خوبی را بوجود بیاورد. و به مرور زمان او را به در کنار شما بودن معتاد کند! عجیب به نظر میرسد اما حقیقت دارد!

ما وقتی میخندیم هورمون شادی و خوشحالی در مغزمان ترشح میشود. و این هورمون به ما حس خوش گذراندن میدهد. حالا وقتی این هورمون مدام در حضور شما و با رفتار های خنده دار شما بوجود بیاید، یک جور هایی مغز دیگران نسبت به حضور ما شرطی میشود. و به صورت ناخودآگاه همه دوست دارند مدام در کنار شما باشند. و این اولین قدم برای چگونه پسری را عاشق خود کنیم است.

درباره ی تاثیر بر ناخودآگاه و تکنیک های برطرف کردن نیاز های ناخودآگاه طرف مقابل برای اینکه دیگری را عاشق خود کنیم بیشتر بخوانید. “برطرف کردن نیاز های ناخودآگاه

چگونه یک پسر را دیوانه خود کنیم

خب ادامه راههای عاشق کردن پسر رو در اینجا براتون میاریم.

3.اینکه شما در رابطه جدی یا عاشقانه ای نیستید را مطرح کنید. میدانید چرا؟ چون وقتی با استفاده از تکنیک های دست نیافتنی بودن برای پسرها استفاده کردید و به یک دختر بسیار جذاب و فوق العاده از نظر ظاهر و رفتار تبدیل شدید، احتمالا فکری که یک پسر داره درباره شما اینه:

این دختر از همه لحاظ عالیه! احتمالا دوست پسر داره! مگه میشه همچین دختری در رابطه نباشه! او انقدر خوبه که اصلا من رو به حساب نمیاره! پس بهتره کلا بیخیالش شم! چگونه به دختر مورد علاقه ام بفهمانم دوستش دارم؟

خب این احتمالا اون چیزی نیست که دوست دارید بشنوید! پس بهتره شرایط رو برای اینکه او به شما پیشنهاد بده رو فراهم کنید. لازم نیست مستقیما به او بگویید که دوست پسر ندارید یا به دنبال یک رابطه عاشقانه هستید. فرصت ها را ببینید و برای فهماندن این موضوع از ان استفاده کنید.

یادتان باشد که لازم نیست هربار این موضوع را ذکر کنید. فقط کافیه یک یا دوبار اشاره کوچکی به این موضوع داشته باشید و بعد دیگر درباره ی آن صحبت نکنید. یادتان که نرفته ما نباید برای دوستی یا رابطه عاشقانه پیش قدم شویم. ما فقط میخواهیم کاری کنیم که یک پسر جذب ما شود. و او را عاشق خود کنیم. و برای این کار باید دست نیافتنی باشیم!

چگونه یک پسر غریبه را جذب خود کنیم

خب حالا کمی کار سخت تر است! چرا؟ چون با او در ارباط نیستیم تا با توجه به شخصیت تو بفهمیم چگونه پسری را عاشق خود کنیم! اما نگراننباشید. تیم طلوع سبز اینجاست تا به شما برای سیدن به خواسته هاتون کمک کنه! حتی اگر این خواسته جذب یک پسر غریبه یا حتی تور کردن پسر از راه دور باشه!

قدم اول برای اینکه یک پسر غریبه رو جذب خودمون بکنیم اینه که یاد بگیریم که چطور یک دوست خوب برای جنس مخالفمون باشیم! بله درسته! ما برای اینکه بتونیم یک پسر رو عاشق خودمون کنیم باید بتونیم برای او مثل یک دوست باشیم. قبل از اینکه سراغ دلبری کردن و عاشق کردن و ناز کردن بریم باید یک رفیق پایه باشیم.

چگونه پسری را عاشق خود کنیم
دوستانه رفتار کنید! شما باید باهم روزهای دوستانه بسازید نه عاشقانه

پسر ها معمولا با همجنس خودشون راحت تر هستن! وپس ما باید از این فرصت استفاده کنیم. با او به تفریحات دوستانه بروید. مدام ایراد های زنانه نگیرید و غر نزنید. سعی کنید یک دوست باشید تا یک دختر لوی و ننر! اینطوری بیشتر میتونید او را جذب کنید. نکته مهم درباره ی رفاقت با پسر مورد علاقه امون:

خیلی هم رفتارهای پسرونه از خود نشان ندهید! این کار باعث میشه اون حس رمانتیک بین شما از بین برود. سعی کنید با دوستانتان خوش بگذرانید و به دیگران سخت نگیرید. اما چندان هم بی احتیاط نباشید! اصل دست نیافتنی بودن برای عاشق کردن یک پسر را فراموش نکنید.

با او صحبت کنید تا بیشتر باهم ارتباط برقرار کنید. گاه و بی گاه سوالهایی در مورد علایق اش، دوستانش، خانواده اش يا داستان های مشترک بین تان صحبت کنید.حواستان باشد    اگر او یک پسر غریبه است که به هیچ وجه نمیتوانید با او ارتباط برقرار کنید بهتر است از همان راهکارهایی که در مقاله چگونه کسی را که دوست داریم عاشق خود کنیم استفاده کنید. احتمالا در این صورت موفق تر خواهید بود.

چگونه یک پسر را تور کنیم

برای اینکه نظر یک پسر را جذب کنیم و درواقع قلب او را بدست آوریم لازم است گاهی نیز از او انتقاد کنیم! البته نه اینکه مدام او را بکوبیم! قضیه از این قرار است چند تعریف و یک انتقاد. تعریف و تشویق ها برای اینکه به او حس خوبی دهید. و یک انتقاد برای اینکه او فکر نکند شما دارید پاچه خواری میکنید یا اینکه دروغ میگویید.

این انتقاد ها و تشویق ها میتوانند درباره ی ظاهر فرد، اخلاقیاتش یا علایق و ایده اولوژی هایش باشد. اینکه کسی ناراحت شود یا نه بستگی به لحن شما دارد. لحن صمیمانه را هنگام انتقاد کردن فراموش نکنید.

علایق مشترکتان را پیدا کنید. باهم در انجام ککارهای مشترک وقت بگذرانید. و رفتار دوستانه را در این مواقع فراوش نکنید. شما هنوز دوست دختر او نیستید. پس قرار نیست ناز و عشوه کنید یا خودتان را نیازمند جلوه دهید. این کار نمیتواند پسر را عاشق شما کند.

الان وقت آن است که خودتان کارهای خودتان را انجام دهید. قویباشید. مستقل باشید. بهترین ها را داشته باشید. و در کنار دوستتان خوشحال و راحت باشید. این یکی از شگرد های عاشق کردن پسر مغرور است.

برای اطلاعات بیشتر درباره ی راههای عاشق کردن یک پسر و اینکه چگونه پسری را عاشق خود کنیم با مشاوران ما در تماس باشید تا با استفاده از پکیج عاشق کردن و ازدواج به مرداد دلتان برسید.

دوره عاشق کردن و ازدواج

دوره عاشق کردن و ازدواج یکی از پر طرفدار ترین دوره های آکادمی سربرگ تازه است. که در آن با کمک گرفتن از تکنیک های کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کنیم میتوانیم هرکسی را که دوست داریم عاشق خود کنیم.

به علاوه ما در آکادمی طلوع سبز دوره های بازگشت به رابطه را نیز برگزار میکنیم. که در آن یاد میگیریم چطور به رابطه از دست رفته خود برگردیم. و رابطه سالمی را شروع کنیم. با ما در ارتباط باشید.

پاسخگویی فقط از طریق تلگرام و واتساپ و با شماره زیر انجام میشود.

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Instagram (برای ارتباط سریع تر با اینستاگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

→ خواندن مطلب قبلی

چگونه به دختری بفهمانیم که دوستش داریم

خواندن مطلب بعدی ←

چگونه مرد را عاشق خود کنیم

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *