site stats
 • اکتبر 19, 2020

بازگشت دوست دختر

بازگشت دوست دختر

بازگشت دوست دختر

بازگشت دوست دختر

شاید فکر کنید برای بازگشت دوست دختر باید مثل فیلم ها قهرمان زندگی او شوید. اما حقیقت اینجاست که بازگشت دوست دختر  در دنیای واقعی مثل فیلم های عاشقانه نیست. شما قرار نیست بی نهایت فرصت برای بازگرداندن عشق تان داشته باشید. درست مثل بازی های کامپیوتری برای بازی بازگرداندن دوست دختر نیز لازم است مراحل مشخصی را طی کنید و قوانین خاصی را دنبال کنید. پس باید برای استفاده از این یک فرصت آمادگی لازم را داشته باشید.

برای اینکه بتوانید دوست دخترتان را برگردانید باید به این موضوع مثل یک ماموریت ویژه نگاه کنید. و بدانید که چگونه قدم به قدم به انجام این ماموریت ویژه نزدیک شوید. ما در ادامه این مقاله درباره ی نحوه انجام این مراحل توضیح میدهیم. اما پیش از آن اجازه دهید آکادمی طلوع سبز را به شما عزیزان معرفی کنیم.

آکادمی طلوع سبز مرکز تخصصی روانشناسی بازگشت به رابطه است.که تحت نظارت مستقیم کلینیک روانشناسی سربرگ تازه فعالیت میکند. کلینیک سربرگ تازه قدیمی ترین مرکز روانشناسی و اولین مرکز تخصصی برگزار کننده دوره های بازگشت به رابطه است. مدیریت این مرکز جناب آقای حسین رجب پور 4 سال به صورت تخصصی روی موضوع بازگشت دوست دختر و دوست پسر تحقیق و بررسی انجام داده اند. و کتاب بازگشت به رابطه را در اختیار مراجعین قرار میدهد.

بازگشت دوست دختر به رابطه

بسیاری از ایده هایی که در سایت های غیر تخصصی بازگشت به رابطه برای برگرداندن دوست دختر مورد استفاده قرار میگیرد، وعده های سر خرمن برای بازگشت میدهد. اما ما در ادامه راه حل صحیح برای بازگشت همیشگی به رابطه از دست رفته را به شما آموزش میدهیم.

مقدمه ای درباره ی روش بازگشت دوست دختر به رابطه را در مقاله دوره بازگشت به رابطه  آوردیم که البته باید درباره ی این موضوع با مشاوران متخصص مشورت کنید. احتمالا وقتی این مقاله را میخوانید حس سردرگمی دارید. و نمیدانید دقیقا چه میخواهیم به شما ب

برای درک بهتر موضوع باید روند بازگرداندن دوست دختر به رابطه را مانند یک بازی کامپیوتری در نظر بگیرید. که برای رسیدن به مرحله آخر و غول اصلی بازی باید هرروز مراحل مشخصی را بگذرانید. و البته نکته مهم در این بازی اینجاست که باید در این مسیر یاد بگیرید بعد از بازگشت عشق سابق چطور او را در کنار خود نگه دارید و رابطه سالمی داشته باشید.

مراحل بازگرداندن دوست دختر

مراحل بازگرداندن دوست دختر در چند بخش خلاصه میشود. برخی از این بخش ها انتخابی هستند. و برای بازگرداندن عشق ضروری نیستند. اما درست مثل بازی های کامپیوتری میتواند شانس شما را برای موفقیت در مرحله آخر بیشتر کند.

همچنین در مراحل بازگرداندن دوست دختر مراحلی را می یابید که انجام آنها برای رسیدن به هدف ضروری است. در هر مرحله هشدارهایی درباره ی انجام اشتباهات وجود دارد. که باید از انجام آنها جلوگیری کنید.

اگر میخواهید مراحل بازگرداندن دوست دختر را هرلحظه در دسترس داشته باشید میتوانید از طریق شماره تلفن 09129305020 با مشاوران ما در ارتباط باشید. و یا با انتشار نظرهایتان در این مقاله مشاوره رایگان درباره ی بازگشت دوست دختر خود دریافت کنید.

بازگشت دوست دختر
مراحل بازگشت را به درستی بپیمایید.

بازگشت عشق به رابطه

5 مرحله برای بازگرداندن عشق به رابطه وجود دارد. در این 5 مرحله یادمیگیرید چطور از سد تقابل دوست دختر خود بگذرید. و او را به سمت خودتان بکشید. مراحل بازگرداندن دوست دختر عبارت اند از:

 • کنترل احساسات خود و عدم برخورد های واکنشی
 • تصحیح ایرادات موجود در شخصیت و رابطه خود
 • گذر کردن از سد مقاومت دوست دختر
 • برقراری دوباره ارتباط با عشق از ذست رفته
 • مرحله نهایی بازگشت دوست دختر

کنترل احساسات بعد از شکست در رابطه

بعد از جدایی سعی نکنید انتقام بگیرید. یا او را از خود دور کنید. کلا این حقیقت را فراموش نکنید که رفتار های واکنشی به همه نشان میدهد که شما هنوز هم در عشق او میسوزید. بنابراین بهترین رفتاری که میتوانید داشته باشید قطع تمامی ارتباط ها بدون انجام واکنش های شدید است. این یکی از همان مرحله های ضروری است که برای بازگشت دوست دختر باید انجام دهید.

در مرحله کنترل احساسات بعد از شکست در رابطه لازم است این شکست را قبول کنید. و سعی کنید با آن کنار بیایید. البته این یکی از همان مراحل انتخابی  است. چرا که بالاخره بازگشت ممکن خواهد شد. یکی دیگر از مراحل انتخابی که در این مسیر میتوانید اجرا کنید، گذراندن روزهایتان با افراد مورد علاقه تان است. برای اینکه در این مرحله موفق شوید باید شرایط کنونی خود را بشناسید و آن را درک کنید.

شرایط کنونی خود را درک کنید

پیش از این هم درباره ی مرحله سوگواری در دوره بازگشت رابطه صحبت کردیم. در این دوره پنج احساس وجود دارد. که با گذر از هر مرحله به وضعیت بهتری میرسید. این احساسات عبارتند از:

 • انکار
 • خشم
 • رویارویی با حقیقت
 • افسردگی
 • پذیرش

خب با توجه به احساسات گفته شده و حس کنونی خودتان وضعیت موجود را تشخیص دهید و برای رفع این احساس برنامه ریزی کنید. این احساسات که بعد از جدایی ممکن است حس کنید کاملا شخصی است و از فردی به فرد دیگر متفاوت است. به همین دلیل است که برای گذر از این مرحله به مشاوره تخصصی نیاز است. و در این مقاله وارد جزئیات این مراحل نمیشویم. میتوانید برای مشاوره تخصصی تماس بگیرید یا از طریق اینستاگرام با ما در ارتباط باشیئ

بهبود رابطه عاشقانه بعد از جدایی

بعد از تمام شدن یک رابطه عاشقانه لازم است خودتان را انسان بهتری کنید. در این دوران به کمک مشاور یا روانشناس خودتون یادمیگیرید که چه مدت برای بهبود کامل خودتان و رابطه تان لازم است. سپس برای برقراری دوباره ارتباط به روش صحیح تاریخ دقیقی در نظر گرفته میشود.

در این دوران شما به بهترین نسخه خودتان تبدیل میشوید. در مدت جدایی چند عمل را میتوان به صورت انتخابی انجام داد. ورزش کردن و افزایش جذابیت ظاهری خود و افزایش مهارت های اجتماعی و موقعیت اجتماعی خود.  که البته تا الان این مراحل انتخابی و دل بخواه هستند. در مراحل بعدی این پیشرفت به یک موضوع واجب الاجرا بدل میشود.

تا اینجا شما توانسته اید توجه دوست دخترتان را به خود جلب کنید. و خودتان را از باتلاق بدبختی بعد از جدایی رها کنید. برای دانستن مراحل بعدی و انجام صحیح مراحل بازگشت به رابطه در دوره های بازگشت به رابطه شرکت کنید. درباره ی ترمیم رابطه بعد از خیانت نیز میتوانید در مقاله مربوطه بیشتر بخوانید.

مقاومت دوست دختر برای بازگشت

خب بی شک بعد از جدایی دوست دختر یا همسر شما برای بازگشت میلی ندارد. و احتمالا به پیشنهادات شما جواب منفی میدهد. این سخت ترین مرحله در بازگشت دوست دختر است. چرا که خودآگاه او دربرابر بازگشت مقاومت میکند. و شما باید با تاثیر گذاری بر ناخودآگاه او برای بازگرداندن عشق خود تلاش کنید.

برای تاثیر گذاری بر ناخودآگاه باید ارتعاشات مثبت را به سمت او بفرستید. و سپس در مرحله برقراری ارتباط دوباره با فرستادن پیامهای مناسب برای برگرداندن دوست دختر خود تلاش کنید. برای دانستن احتمال بازگشت به رابطه میتوانید در آزمون احتمال بازگشت شرکت کنید. احتمال بازگشت به رابطه برای خانم ها و آقایان متفاوت است. اگر خانم هستید روی احتمال بازگشت مردان به رابطه و اگر آقا هستید روی احتمال بازگشت زنان به رابطه کلیک کنید.

پیام برای بازگرداندن دوست دختر

پیامی که باید برای بازگرداندن دوست دختر خود بفرستید با توجه به شرایط ارتباط شما و دلیل جدا شدنتان فرق میکند. مثلا اگر رابطه شما بر اثر خیانت شما از بین رفته است، پیامی که برای بازگرداندن عشق خود میفرستید با شرایطی که به علت کمبود های مالی از هم جدا شده اید بسیار باهم متفاوت است. برای مشاوره و شرکت در دوره بازگشت میتوانید با ما در ارتباط باشید.

از اشتباهات در بازگرداندن عشق خود بپرهیزید.

دوره های بازگشت به رابطه

دوره های بازگشت به رابطه به صورت تخصصی در آکادمی بازگشت عشق طلوع سبز برگزار میشود. در این دوره ها که در دو نوع طلایی و نقره ای برگزار میشوند، شما با کمک روانشناس خود مراحل بازگرداندن دوست دختر را می پیمایید. و یاد میگیرید که چطور بعد از بازگرداندن دوست دختر خود او را در رابطه نگه دارید. و برای او به بهترین مرد روی زمین تبدیل شوید.

پاسخگویی فقط به روش های زیر و از طریق این نرم افزار ها صورت می گیرد:

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

09129305020

لینک کانال تلگرام: sarbargetaze

blank

salehi

→ خواندن مطلب قبلی

بازگشت به رابطه دوستی

خواندن مطلب بعدی ←

جملاتی برای برگرداندن عشق

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *