site stats
  • اکتبر 19, 2020

بازگرداندن عشق از دست رفته

بازگرداندن عشق از دست رفته

بازگرداندن عشق از دست رفته

مهمترین و با ارزش ترین روش بازگرداندن عشق را در ادامه مطلب بخوانید. حتی اگر فکر میکنی این کار غیر ممکنه، ما اینجا بازگرداندن عشق از دست رفته رو ممکن میکنیم. تا بتوانید دوباره او رو در آغوش خودت داشته باشی.

تیم روانشناسان طلوع سبز شما رو نمیشناسه و در حال حاضر تقریبا هیچی درمورد شما و شیوه زندگیتون نمیدونه! (راههای ارتباط با ما در انتهای مقاله هست!) اما همه ما به عنوان یک انسان میدونیم که از دست دادن چیزی که با تمام وجود دوستش داشتی چقدر دردناکه! و از دست دادن اون چطور آدم رو بی قرار و عصبی میکنه.

همه ما میدونیم که برای بازگرداندن عشق از دست رفته امون حاضریم هر کاری بکنیم. تابحال برای همه ما پیش آمده که از شدت دلتنگی با گریه به رختخواب بریم! و حتی یک لحظه هم نمیتونیم عشق از دست رفته امون رو از ذهنمون خارج کنیم!

اما برخلاف تمام سیاهی ها و تاریکی هایی که الان اطرافت میبینی، انتهای این تونل یه نور هست! نوری که میتونه مسیر آینده رو برای ما روشن کنه! بیش از 90 درصد روابط قابل ترمیم هستند. اما به شرطی که بدونیم دقیقا داریم چیکار میکنیم. و مسیر روشن رو دنبال کنیم.

برگرداندن عشق از راه دور

ما در تیم روانشناسی خودمون و همچنین به کمک دوره های بازگشت به رابطه استاد رجب پور میخوایم تکنیک های ساده ی بازگرداندن عشق از راه دور رو به شما آموزش بدیم. درواقع هدف اینه که کاری کنیم عشق قدیمی شما دوباره بخواد با شما ارتباط برقرار کنه.

بازگرداندن عشق از دست رفته
با وجود همه سختی ها میتوان این قلب های شکسته را به هم رساند.

ما نمیخوایم که عشق از دست رفته شما بفهمه شما دارید برای برگردوندنش تلاش کنید. بلکه میخواهیم او به این نتیجه برسه که شما بهترین و تنها گزینه او برای داشتن یک زندگی موفق هستید. و او برای بدست آوردن شما تلاش کند.

اگر به دنبال جادو و معجزه یک شبه هستید اینجا جای درستی نیست. ما اینجا از طریق تکنیک های روانشناسی بازگشت به رابطه، بازگرداندن عشق از دست رفته را ممکن میکنیم. اما حرف ما حرف است. تکلیف هایی که در پایان مقاله برای برگرداندن عشق دادیم رو انجام بدید. تا به این راز عجیب و غریب روانشناسی پی ببرید.

احتمال بازگشت به رابطه

قطعا دریچه های امید همه در اطراف شما هستند ولی شما به لیل شرایط روحی نا مناسب آنها را نمیبینید. یا شاید هم نمیخواهید ببینید. از ما به شما نصیحت که برای بازگرداندن عشق از دست رفته گوشه نشینی و انزوا راهکار نیست.

نمیبینید شما در حال حاضر با نداشتن محدودیت های یک فرد متعهد به زندگی دیگری، میتوانید تمام وقتتان را با خودتان و برای خودتان بگذرانید. شاید فکر کنید او ممکن است از این کار من ناراحت شود یا فکر کند من او را فراموش کنم. اما من به شما میگویم فکری که عشق قدیمی شما درباره تان میکند چیست!

او حالا که شما از او جدا شده اید و به دنبال داشتن روزهای بهتر نمیروید دارد با خودش فکر میکند که خوب شد از آن فرد بی اراده جدا شدم! حتی اگر او را تهدید به کشتن خودتان کردید، انتظار نداشته باشید از او بازخورد مثبتی دریافت کنید. احتمالا او به شما بگوید هرکاری میخواهی انجام بده. چون شما ناخودآگاه او را نسبت به خودتان منفی کرده اید. ناخودآگاه منشا احساسات است.

پس بهتره قبل از آنکه او را وادار به فکر های منفی درباره ی خودتان بکنید به زندگی اصلی برگردید. به زندگیتان سر و سامان بدید. و برای آینده اتون برنامه ریزی کنید. استفاده از تست احتمال بازگشت به رابطه را نیز پیشنهاد میکنیم.

دعا برای بازگرداندن عشق از دست رفته

برای رسیدن به آرامش دعا کنید نه برای بازگرداندن عشق از دست رفته! مثلا متن دعای برگشتن شخصی که رفته را بخوانید. خواهید دید که در این مقاله، بیشتر یافتن آرامش به کمک خداوند مد نظر است. میدانید بهتر است باور کنید که برای برگرداندن عشق از دست رفته دعا کردن و گریه  زاری و التماس کردن فایده ی نداره. چون اولین واکنش طرف مقابل با دیدن ضعف شما فاصله گرفتن از شماست. بنابر این منطقی باشید و برای برگرداندن عشق خود به تکالیف زیر عمل کنید.

متن برای برگرداندن عشق

فعلا در این حد بدانید که به دنبال فرستادن متنهای عاشقانه و دلتنگ برای برگرداندن عشق خود نباشید. متنهای شکست عشقی یا ناامیدی در استاتوس یا پروفایل قرار ندید. اگر هم تا بحال این کار رو کردید همین الان متوقفش کنید. و یک عکس زیبا و پر از انرژی مثبت در پروفایلتون بذارید. برای پیدا کردن متن برای برگرداندن عشق از دست رفته هنوز زوده. وقتی سراغ پیام دادن برید که مرحله یک و دو را انجام داده باشید. و در شرایط روحی مناسب باشید.

بازگرداندن عشق از دست رفته
برای اینکه طرف مقابل رو به سمت خودتون بکشید باید قلبهاتون بهم نزدیک بشه

 راههای بازگرداندن عشق از دست رفته

میدونید برگرداندن عشق مثل چی میمونه؟ برگرداندن عشق درست مثل یاد گرفتن زبان انگلیسیه! یه آدم وقتی هیچ تصوری از قوانین ساختاری یا معنی کلمات نداره، زبان انگلیسی براش دست نیافتنی و سخته! شاید حتی براش صحبت کردن به زبان انگلیسی یه چیز دور از ذهن و غیر ممکن باشه. اما وقتی شروع به یادگیری میکنه کم کم کلمات برایش معنی پیدا میکنه و قدم به قدم شروع به خواندن و نوشتن میکنه تا وقتی که به امتحان آخر کتاب برسه! و توانایی هاش رو محک بزنه!

خب بازگرداندن عشق از دست رفته هم درست همینطوره! شاید الان براتون بی معنی و مضحک باشه! و با خودتون فکر کنید بابا یه سری تکنیک ساده چطور می توانند به من کمک کنند دوباره زندگی قشنگم کنار عشق یا همسر سابقم شروع کنم؟ خب اینجاست که ما میگیم با شرکت در دوره بازگشت عشق و یادگرفتن رفتارهای صحیح میتونی به راحتی هرکس که خواستی رو جذب خودت کنی! و نه فقط عشق سابق ات!  میخوایم بهت جرئت داشتن یک رابطه عالی رو بدیم.

برای اینکه زبان یاد بگیری اول باید معلم متخصص این زبان رو پیدا کنی! خب حالا تو برای بازگرداندن عشق از دست رفته معلم و متخصص اش رو پیدا کردی و وقتشه تکالیفی که بهت میگه رو انجام بدی.

تکالیف برای برگرداندن عشقمان

برگرداندن عشق سه مرحله داره که هر کدوم از مرحله ها تکالیف جدایی دارن. اولین کاری که برای یادگیری زبان جدید باید بکنیم چیه؟ باید ببینیم چرا میخوایم زبان یاد بگیریم مگه نه؟ خب مثلا فکر کن من میخواهم برم ایتالیا زندگی کنم بعد به جای زبان ایتالیایی، برم زبان عربی یادبگیرم! نمیشه که! پس اولین قدم برای بازگرداندن عشق از دست رفته هم پیدا کردن علته! اما علت چی؟ علت تموم شدن رابطه اتون!

یه دفتر و خودکار بردارید. و شروع کنید به نوشتن. درباره ی همه ی خاطراتی که با عشق از دست رفته اتون داشتید بنویسید. این اواخر چه اتفاقاتی افتاد؟ برای چه رابطه تان رو به زوال رفته بود؟ آیا اختلاف نظر داشتید یا از روی لجبازی رابطه را تمام کردید؟ اصلا کدوم یکیتون پیشنهاد تمام شدن رابطه رو داده و برای چی؟

بعد از نوشتن تمام جزییات درباره ی رابطه و جداییتون بیاید و یه برنامه براش بریزید. بگید خب آقا من توی رابطه لجباز بودم، بی اراده یا حواس پرت بودم و باعث از دست دادن عشقم شدم. و او هم در رابطه خشن، شکاک و مثلا بی پول بود. و به این خاطر ما خیلی دعوا میکردیم و حالا جدا شدیم. برای اینکه بعد از برگشتنش این اتفاق دوباره نیوفته چه کاری باید انجام بدم؟

نکته مهم در انجام تکالیف بازگرداندن عشق از دست رفته واقع بینی است! خودتان یا عشقتان را پاک و مبری از همه ایرادها ندانید! درست است که به علت علاقه ای که به او دارید کمی واقعیات در نظر شما کمرنگ میشود. اما دقت کنید. حتما زیر این ابرهای خیالی حقیقتی نهفته است که موجب این جدایی شده. نگران نباشید قرار است این مشکل را باهم حل کنیم.

تکلیف دوم برای بازگشت عشق سابق

تکلیف دوم برنامه ریزی برای رفع مشکلات است. برایتان با مثال توضیح میدهم. مثلا اگر انسان بی اراده ای بوده اید. حالا سعی کنید تمامی کارهایی که از روی بی اراده گی نتوانسته اید انجام دهید را به پایان برسانید. به کارهای مورد علاقه تان بپردازید. و سعی کنید انسان مسئولیت پذیری باشید. موفقیت هایتان را جشن بگیرید و برای خودتان هدیه بخرید. سعی کنید خودتان را بیشتر دوست داشته باشید. دیگران نیز از این طریق جایگاه واقعی شما در زندگی را میفهمند.

تک تک این کارها را در دفترچه ای که برای طی مراحل بازگرداندن عشق از دست رفته برداشته اید بنویسید. تا بعدا فاصله جایگاه الان و شمای آینده که انسانی پر قدرت و سخت کوش شده اید را درک کنید.

بعد از اینکه به فرد ایده آل خودتان تبدیل شدید دیگر وقتش رسیده برای ارتباط دوباره با فرد مورد علاقه تان دست به کار شوید. حالا نوبت پیدا کردن متن مناسب برای برگرداندن عشق است. برای این کار با متخصصین بازگشت به رابطه ما در آکادمی طلوع سبز، زیر مجموعه مرکز روانشناسی بازگشت به رابطه سربرگ تازه، تماس بگیرید. یا در دوره بازگشت به رابطه ما شرکت کنید.

بازگرداندن عشق از دست رفته
دوره بازگشت به رابطه برای داشتن یک زندگی بهتر در هر مرحله ای لازمه

دوره بازگشت به رابطه

در دوره بازگشت به عشق آقای حسین رجب پور شما علاوه بر یادگرفتن تکنیک های بازگشت به رابطه یاد میگیرید چطور با دیگران برخورد کنید تا بتوانید رابطه سالمی داشته باشید. درباره ی ضمیر ناخوداگاه، تاثیر آن بر زندگی و راههای تاثیر بر ناخودآگاه دیگران را یاد میگیریم. زبان بدن و معنی ارتعاش در زندگی را می آموزیم. و در کل راه داشتن زندگی بهتر، پیش از رابطه، در رابطه و بعد از برگرداندن رابطه را آموزش میبینید.

پاسخگویی فقط به روش های زیر و از طریق این نرم افزار ها صورت می گیرد:

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

09129305020

لینک کانال تلگرام: sarbargetaze

blank

salehi

→ خواندن مطلب قبلی

چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم

خواندن مطلب بعدی ←

ذکر الله الصمد برای بازگشت معشوق

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *