site stats
  • سپتامبر 18, 2020

دعای ملاقات با فرد مورد نظر

blank

دعای ملاقات با فرد مورد نظر

آیا تا کنون به منظور ملاقات فردی که نه نام و نه نشانیش را دارید به محلی رفته اید؟ دعای ملاقات با فرد مورد نظر در این امور شما را مشکل گشاست. آیا تمایل به دیدار شخصی دارید که به سادگی وقت ملاقات به کسی نمی دهد ؟

دعای ملاقات با فرد مورد نظر در این امر نیز می تواند راهکار مناسبی باشد. در جمع دانشگاه یا مهمانی ای شخصی را رویت کرده اید که نه عاشقش هستید نه او به شما ابراز علاقه کرده است ولی به دل شما نشسته تمایل دارید در ملاقات هایی با او بیشتر آشنا شوید شاید که نیمه گمشده شما باشد اینجاست که دعا برای ملاقات با شخص مورد نظر بسیار پر کاربرد است.

البته باید توجه داشته باشید که این دعا ها می تواند مکمل روش ها و تکنیک های بهبود رابطه و موفقت در ملاقات ها باشد و شما باید نهایت تلاش خود را در این مسائل انجام داده و با یک مشاور صحبت کنید.

دعا برای دیدن شخص مورد علاقه

دعای دیدار با معشوق

دعا برای دیدن شخص مورد علاقه را که در زیر قابل رویت می باشد باید 117 مرتبه به مدت پنج شب بعد از خواندن نماز شب قرائت فرمایید .

در مورد دعا برای دیدن شخص مورد علاقه بهتر است بدانید که بعد از شب چهارم از 2 تا 7 روز زمان اجابت متغیر است. دعا برای دیدن شخص مورد علاقه مکمل بسیار خوبی برای دعای ملاقات با شخص مورد نظر می باشد و بسیار توصیه شده است آن دو را با هم اجرا کنید. این دعا در بازگشت معشوق و جذب مرد تاثیر زیادی دارد.

آیه وَ أَنکِحُواْ الْأَیَامَى‏ مِنکمُ‏ وَ الصَّالِحِینَ مِنْ عِبَادِکمُ‏ وَ إِمَائکُمْ إِن یَکُونُواْ فُقَرَاءَ یُغْنِهِمُ اللَّهُ مِن فَضْلِهِ وَ اللَّهُ وَاسِعٌ عَلِیمٌ »

دعا برای ملاقات با شخص مورد نظر

دعای ملاقات با فرد مورد نظر

116 بار الله اکبر را بعد از نماز های پنج گانه به مدت 5 روز قرائت کنید . بسیار توصیه شده است که با صدای بلند و شمرده شمرده خوانده شود.

در دعا برای ملاقات با شخص مورد نظر بعد از قرائت 116 بار الله اکبر باید نام شخص مورد نظر را سه مرتبه تکرار کنید ولی اگر نام او را ندانید باید تصویری که از وی دیده اید را به یاد بیاورید.

این دعا باعث شده تا شما نزد معشوق خود عزیز شوید و در آخر منجر به ازدواج با معشوق خواهد شد.

دعای دیدار

قبل از دیدار یار، معشوق یا شخص مورد نظر که تمایل دارید مهرتان در دلش بیفتد می توانید دعای دیدار را بخوانید. نگرانی دارید در مصاحبه برای استخدام یا مراسم خواستگاری پسندیده نشوید و تمایل دارید همه چیز تحت کنترل خدا به خیر و خوشی پایان بپذیرد؟

دعای دیدار که در زیر آمده است را باید بعد از نماز صبح 17 مرتبه در دل بخوانید. دعا برای ملاقات با شخص به مدت 5 روز طول می کشد و پایداری آن بعد از اجابت بیشتر است ولی دعای دیدار را همان روز دیدار باید خواند و برای اجابت متمرکز همان روز می باشد. این دعا باعث دلتنگ شدن معشوق می شود و تاثیر زیادی در عاشق کردن خواهد داشت.

آیه وَ أَنکِحُواْ الْأَیَامَى‏ مِنکمُ‏ وَ الصَّالِحِینَ مِنْ عِبَادِکمُ‏ وَ إِمَائکُمْ إِن یَکُونُواْ فُقَرَاءَ یُغْنِهِمُ اللَّهُ مِن فَضْلِهِ وَ اللَّهُ وَاسِعٌ عَلِیمٌ ادامه در »

دعا برای ملاقات معشوق

دعا برای ملاقات معشوق کمتر از 9  روز اجابت می شود. صد و یازده مرتبه صلوات فرستاده و بعد بر کاسه آبی بدمید و آن آب را در حالی که نام معشوق خود را به زبان می آورید درب خانه بریزید.

همان جایی که آب را رها می کنید شرایط ملاقات با معشوق فراهم می شود. خواندن صلوات در دعا برای ملاقات معشوق باید قبل از نماز صبح صورت بگیرد. این دعا می تواند کمک زیادی در زمینه جلب محبت معشوق داشته باشد.

دعا برای دیدن شخص مورد نظر در بیداریدعای ملاقات با معشوق

موارد استفاده دعا برای دیدن شخص مورد نظر در بیداری و یا دعا برای دیدن معشوق در بیداری زمانی است که معشوق یا شخص خواصی را در خواب دیده باشید و از مصاحبت با وی یا عملی که انجام داده است خورسند شده باشید یا آرامشی که در کنارش در خواب تجربه کرده باشید شما را آرزو باشد.

به شرطی که آن خواب را مایل به دیدن در بیداری باشید دعا زیر را بعد از قرائت 17 صلوات سه بار بخوانید و در آخر نام فرد را سه بار به زبان بیاورید.

زمان اجرای دستور العمل دعا برای دیدن معشوق در بیداری باید مانند دعا برای ملاقات معشوق قبل از نماز صبح باشد. این دعا باعث می شود تا معشوق وابستگی و بی قراری شدیدی نسبت به شما داشته باشد.

blank

mehman

→ خواندن مطلب قبلی

دعای عاشق کردن دختر

خواندن مطلب بعدی ←

دعای آشتی دو نفر از راه دور

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *