site stats
 • ژانویه 16, 2021

پشیمانی بعد از طلاق – پشیمانی مردان و زنان بعد از طلاق

پشیمانی بعد از طلاق

اگر سری به واژه های پر کاربرد بزنید جایگاه ویژه ای برای کلماتی چون پشیمانی بعد از طلاق از طلاقم پشیمانم پشیمانی مردان بعد از طلاق پشیمانی زنان بعد از طلاق می بینید. این موضوع نشان دهنده رجوع بعد از طلاق بسیاری از کسانی است که از همسر خود طلاق گرفته اند.

پشیمانی بعد از طلاق اتفاقی است که در 50 درصد طلاق ها رخ می دهد. پشیمانی مردان بعد از طلاق میتواند برای مردان مشکلات روحی و خلقی ایجاد کند که روی تصمیم گیری و اقدامات آنها برای برگشت بعد از طلاق تاثیر منفی بگذارد. پشیمانی زنان بعد از طلاق نیز از این نتایج مستثنی نیست همچنین مشکلات اجتماعی که گریبان گیر زنان و مردان بعد از جدایی می شود کم نیست.

افرادی که خود تصمیم به طلاق گرفته اند بیشتر تحت تاثیر احساسات پشیمانی بعد از طلاق قرار می گیرند. افرادی که میگویند از طلاقم پشیمانم بعد از طلاق به دنبال راهی برای بازگشت به رابطه هستند، در خصوص راه های بازگشت به رابطه بیشتر بدانید.

 

بیشتر افراد جدایی را برای آرامش بعد از طلاق می پذیرند، اما لزوما همه افراد به این هدف نمی رسند برای موفقیت بعد از طلاق نکاتی لازم است که باید در زندگی شخصی ایجاد شود.

پشیمانی بعد از طلاق از طلاقم پشیمانم پشیمانی مردان و زنان بعد از طلاق
پشیمانی بعد از طلاق از طلاقم پشیمانم

پشیمانی مردان بعد از طلاق

پشیمانی مردان بعد از طلاق سریع تر از پشیمانی زنان بعد از طلاق احساس می شود، مردان بعد از جدایی سریع تر احساس خلاء را تجربه می کنند و چون این احساسات بوجود آمده تاثیر خود را سریع تر نشان می دهد مردان کمتر به عوامل کاهش پشیمانی میپردازند، مثلا کمتر تفریح می کنند کمتر با دوستان خود رفت آمد می کنند.

پشیمانی مردان بعد از طلاق زمانی شدت میابد که مردان احساس دلتنگی به همسر ثابق خود را تجربه می کنند و تحت تاثیر تفکراتی قرار می گیرند که پشیمانی بعد از طلاق را افزایش می دهد، عوامل چون نگرانی درباره فرزندان ، نگرانی راجب روابط همسر قبلی.

در موراد زیادی در شرایط سخت یک ازدواج اطرافیان نیز تحریک کننده هستند، و زمانی که طلاق صورت میگرد قطع این دخالت ها و یا افزایش صحبت های منفی باعث تشدید احساس ضعف در مردان می شود.

پررنگ کننده پشیمانی مردان بعد از طلاق احساس زندگی از دست رفته آن ها هست، زندگی که سالها برای آن زحمت کشیدند و تلاش کردن تا آن را حفظ کنند یا به دلیل اشتباهاتی این زندگی را از دست داده اند. مردان بیشتر از زنان احساس شکست عاطفی می کنند و این تفکر در مردان بعد از طلاق وجود دارد که دیگر نمی توانند خوشبخت شوند و زندگی جدیدی را شروع کنند.

پشیمانی بعد از طلاق از طلاقم پشیمانم پشیمانی مردان و زنان بعد از طلاق
پشیمانی بعد از طلاق از طلاقم پشیمانم پ

 پشیمانی زنان بعد از طلاق

سیستم فکری زنان کمی متفاوت تر است از این رو پشیمانی زنان بعد از طلاق با تاخیر نسبت به پشیمانی مردان بعد از طلاق ایجاد می شود. در ابتدا اکثر زنان بعد از طلاق با تفکر آزادی در زندگی، خود را تشویق به بدست آوردن آرامش می کنند.

خود را از زنجیر ها محدود کننده راها می بینند، سعی میکنند شرایط بعد از جدایی را مثبت ببینند، دنبال راهی هستند که توجیه کننده این باشد که جدایی بهترین تصمیم ممکن بوده و من از طلاقم پیشمانم را احساس نخواهم کرد.

اکثر زنان بعد از مدتی که موارد شبه مثبت رنگ باختند، خلاء تنهایی و عواقب طلاق را در رابطه خود احساس می کنند. این احساس پشیمانی زنان بعد از طلاق نسبت به پشیمانی مردان بعد از طلاق می تواند بیشتر باشد چون در جامعه با دید منفی تری به زنان نگاه می شود و عوارض طلاق در زنان بیشتر از بیشتر از عواقب طلاق برای مردان است.

 

از طلاقم پشیمانم

همه افرادی که با احساس از طلاقم پشیمانم روبرو می شوند، دچار افسردگی های بعد از طلاق میشوند، این افسردگی ها می تواند خسارات جبران ناپذیری به افراد وارد کند.

اگر من شخصی باشم که از طلاقم پشیمانم قطعا بعد از پشیمانی از طلاق به دنبال راه حلی برای بازگشت بعد از طلاق خواهم بود، اگر شما نیز تصمیم به بازگشت بعد از طلاق دارید بهتر است با شیوه صحیح آن آشنا بشید.

 

عواقب طلاق برای مردان

مردان بعد از طلاق بیشتر دچار افسردگی های روحی میشوند، اکثر مردان بعد از طلاق از همسر خود، گوشه گیر شده و روابط اجتماعی خود را کاهش می دهند. ارتباط با فرزندان بسیار دشوار و همراه با مشکلات می شود، یکی از عواقب طلاق برای مردان ازدواج مجدد است، بدبینی نیز از عواقب طلاق برای مردان می باشد که ازدواج مجدد یا برگشت بعد از طلاق را سخت تر می کنید.

پشیمانی بعد از طلاق از طلاقم پشیمانم
پشیمانی بعد از طلاق از طلاقم پشیمانم

عوارض طلاق در زنان

عواقب طلاق برای مردان نسبت به عواقب طلاق برای مردان بیشتر است، در خانواده و جامعه این افراد را با یک دید منفی نگاه می کنند، ازدواج مجدد موضوعی است که به سادگی رخ نخواهد داد. چون در گذشته یک بار شکست خورده اند شرایط ازدواج مجدد سخت است و نگرانی ها بسیار زیاد می باشند، پیدا کردن یک شغل و زندگی با هزینه ها خود به تهایی مشکل بزرگی است. متاسفانه افراد سود جو زنانی را که طلاق گرفته اند یک هدف قرار می دهند.

برای آشنایی با مراحل بازگشت به رابطه قبلی بیشتر بخوانید.

 

برای آموزش مراحل چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم میتونید به مقاله معجزه بازگرداندن عشق در 30 روز سر بزنید و با مطالعه و اجرای تکنیک ها شما هم جزو هزاران نفری باشید که با این روش علمی موفق به بازگرداندن رابطه از دست رفته خود شده اند.

می توانید پرسش های خود را به صورت رایگان در مورد این مراحل ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخ تان ارسال شود.

پاسخگویی فقط به روش های زیر و از طریق این نرم افزار ها صورت می گیرد:

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

09129305020

لینک کانال تلگرام: sarbargetaze

 

مقالات مرتبط:

قانون جذب چیست؟

نیاز های ناخودآگاه عشقمان چیست؟

چگونه دیگران را تغییر دهیم

چگونه ارتعاش بفرستیم

چگونه عشق بورزیم

→ خواندن مطلب قبلی

برگشت بعد از طلاق و جدایی-آشتی بعد از طلاق توافقی

خواندن مطلب بعدی ←

آرامش بعد از طلاق – موفقیت بعد از طلاق

4 مورد نظر

  blank
 • من یکی که واقعا از طلاقم پشیمانم چطوری می تونم همسرم رو برگردونم؟ من بهش خیانت کردم اما فقط یک بار خیلیم پشیمون بودم چند ماه بعد لو رفت بعد زنم با کلی اصرار دعوا ازم جدا شد مهریه هم بخشید بچه ها مو برد نمی دونم دیگه چیکار کنم

   blank
  • تعداد زیادی از کسانی که از طلاق خود پشیمان هستند و احساس پشیمانی بعد از طلاق آنها را عذاب می دهد کم نیست روزانه افراد بسیار زیاد بدنبال راه های برگشت بعد از طلاقمی گردند و برای کسانی که دچار پشیمانی از طلاق هستند نیز یک راه کار علمی و موثر وجود دارد و به سادگی می توان با طی کردن پروسه برگشت بعد از طلاق به این هدف رسید و ازدواج مجدد با همسر قبلی را عمل کرد. برای آشنایی با تکنیک های برگشت بعد از طلاق میتونید به بخش ارتباط با ما بروید و سوالات خود را از مدیر روابط عمومی موسسه طلوع سبز بپرسید.

 • blank
 • سلام شاید بتونم بگم منم یکی از اون ادمهایی هستم که از طلاقم پشیمانم و از زندگی و طلاقم و احساس عشق و علاقم بشه یک کتاب نوشت ولی افسوس که نه راهی برای برگشت مونده و نه…..
  کاش بزرگترها یکم بلد بودند بزرگی کنند در حقمون نه که اتش بندازند بدتر توی زندگیمون…..
  فقط میتونم بگم ظلم کردیم به هم و برای من که فقط حسرت خوردن شده کارم ای کاش حال و روز تو بهتر از من باشه تا نفس میکشم عشق اول و اخرم باقی میمونی

   blank
  • عزیزم برای بازگشت دوباره ایشون میشه اقدام کرد برای پاسخ سریع تر و بیشتر سوالات خود به روانشناسان ما پیام دهید09129305020

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *