site stats
 • سپتامبر 17, 2020

جمله برای برگرداندن دوست دختر-معذرت خواهی از دوست دختر

جمله برای برگرداندن دوست دختر

جمله برای برگرداندن دوست دختر

شما توسط جستجوی کلماتی مانند: { جمله برای برگرداندن دوست دختر متن معذرت خواهی از همسر نامه معذرت خواهی از همسر عکس معذرت خواهی از همسر معذرت خواهی از دوست دختر متن معذرت خواهی رسمی متن ادبی معذرت خواهی شعر معذرت خواهی } به این صفحه هدایت شده اید.

برگرداندن عشق سابق جمله برای برگرداندن دوست دختر

یک رابطه به دلایل مختلف و مهمی دچار مشکل و فروپاشی میشود که در ادامه به آن می پردازیم اما بهتر است کمی راجب جمله برای برگرداندن دوست دختر بحث کنیم بله جمله ها در خراب شدن رابطه تاثیر دارند اما وقتی یک رابطه دچار مشکل است آیا جمله برای برگرداندن دوست دختر کافی است آیا بعد از سرد شدن رابطه و جدایی فق یک جمله برای برگرداندن دوست دختر میتواند باعش شود عشقمان تحت تاثیر یک جمله برای برگرداندن دوست دختر  به رابطه برگردد و ما را ببخشد؟

پاسخ قطعا منفی است چون یک جمله برای برگرداندن دوست دختر  برای از بین بردن احساست منفی ترمیم رابطه به هیچ عنوان کافی نیست پس ما چیزی فراتر از یک جمله برای برگرداندن دوست دختر  نیاز داریم. در این مقاله به شما آموزش میدهم چطور با راهایی برگرداندن عشق و برگرداندن دوست دختر آشنا بشید و چیزی بیش از یک جمله برای برگرداندن دوست دختر  را برای احیا رابطه خود استفاده کنید.

این که شما دچار ضربه عاطفی شده باشید یا در تلاش برای برگرداندن عشق سابق خود باشید ایرادی ندارد هر شخصی ممکن است در این شرایط قرار بگیرد،و برای رسیدن به عشق از دست رفته خود هر تلاشی کند.

برای برگرداندن رابطه از دست رفته چه چیزی نیاز است؟

ابتدا بهتر است با دلایل بوجو آمدن مشکلات در روابط آشنا شد. عدم رضایت در برطرف شدن نیاز ها ایجاد تنش ها و موارد این چنینی باعث ایجاد اختلاف در یک رابطه میشود، اما این مشکلات قابل حل است چیزی که این نارضایتی ها را به جدایی تبدیل میکند ناتوانی در کنترل هوش هیجانی است(واکنش های نامناسب در هنگام ایجاد تنش ها و مشکلات) هر رابطه ای مشکلات خود را دارد مشکلاتی مانند نارضایتی طرف مقابل از مسائلی چون تفریح محبت امکانات زندگی و مسائل دیگر.

اما اشتباه ما زمانی باعث صدمه خورد در رابطه میشود که ما در این تنش ها نتوانیم بهترین مدیریت را انجام بدیم. این ناتوانایی ریشه در ضعف مهارت های ارتباطی دارد. برگرداندن رابطه فراموش شده یا احیا رابطه از دست رفته در مرحله اول نیاز به شناخت اشتباهتی دارد که باعث تخریب رابطه ما شده است.

به عنوان مثال اگر عشق شما از این مورد ناراضی بود که در کنار سختی های او توجه لازم را نشان نمیدادید باید تغییری در روند برخورد خود ایجاد کنید و به مشکلات اصلی طرف مقابل واکنش نشان بدهید. شاید با خود بگوید اینگونه نبود! باید خدمت شما عرض کنم اگر شما اشتباهاتی این چنینی نداشتید پس در برخورد مناسب و تفسیر خودتان دچار مشکل هستید و نتوانستید احساس درونی و واقعی خودتان را ابراز کنید.

چگونه رابطه از دست رفته را برگردانیم

بعد از شناخت دلایلی که با کاوش در رابطه به آن دست پیدا خواهیم کرد به سراغ روشی برای (چگونه با دوست پسرم آشتی کنم ) میرویم. مسئله ای که در قانون جذب برای رسیدن به عشقمان اهمیت بالایی دارد دوری از اشتباهاتی است که بصورت غریزی آن ها را با روش هایی برای برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب اشتباه میگیریم.

زمانی که عشقتان شما را به هر دلیلی ترک میکند شما بصورت کاملا غریزی و بودن فکر به عوابق رفتار و کار هایتان تلاش در ترمیم رابطه و برگشت دوباره به رابطه خود خواهید کرد، چگونه رابطه از دست رفته خود را برگردانم وقتی او من را دیگر دوست ندارد، وقتی این سوال ملکه ذهن شما میشود و تمام اهدف شما کنار رفته و فقط به روشی برای برگرداندن معشوق سابق خود هستید به هر کاری دست خواهید زد کار هایی که شاید قبلا نیاز به انجام انها بود کار های اشتباهی که هیچ وقت حاظر به انجام آنها نبودید اما افسردگی و ضعف تنهایی باعث میشود اشتباهاتی را مرتکب بشوید که در تفکر شما باعث برگشت به رابطه تمام شده شما میشود.

برگرداندن جمله برای برگرداندن دوست دختر

کار هایی که برای بازگشت عشق به زندگی نباید انجام داد.

اشتباه اول در راه برگرداندن عشق سابق(ابراز احساسات)

اگر مدتی در رابطه با عشق سابق خود بودید هر دوی شما از احساسات طرف مقابل نسبت به هم باخبر هستید.ابراز احساسات شدید بعد از جدایی از عشق از دست رفته  یارابطه فراموش شده  نه تنها هیچ نتیجه ای ندارد بلکه باعث میشوذ همان تصویری که شما در ذهن عشق سابق خود شکل داده بودید نیز از بین برود و شما را فردی ضعیف در نظر بگیرد که برای برگرداندن زن به رابطه حاظر است هر کاری انجام بدهد. همه ما این را میدانیم که هیچ کس عاشق یک فرد ضعیف نمیشود حتی خود ما. پس ابراز احساسات شدید خود را کنار بذارید. اگر عشق شما فردی با تیپ شخصیتی خودشیفته یا حساس باشد این ابراز احساسات تاثیر های متفاوتی خواهند داشت اما نتیجه در هر حالت منفی است.

اشتباه دوم در راه ترمیم رابطه (در دسترس بودن)

در شرایط جدایی و دوری از عشق قبلی افراد بصورت ناخودآگاه رابطه خود را در خطر دیده و دست به هر کاری میزنند مانند حضور همه جانبه در کنار عشق قبلی خود، اگر در زمانی که رابطه هیچ مشکلی ندارد شما به حد نرمال در کنار طرف مقابل خود باشید و در حدی فعالیت و رفع نیاز های شخص مورد نظر را انجام بدید مشکلی ندارد. اما زمانی که این رفع نیاز ها و یا حضور شما در کنار طرف مقابل بیش از میزان لازم باشد در دسترس بودن شکل میگیرد، یعنی شما تبدیل به فردی در دسترس میشید به عنوان مثال پارک محل برای شما جذاب تر است یا جنگل های شمال حتی اگر مانند هم باشند شما جنگل را بیشتر میپسندید چون هم وسعت بیشتری دارد هم طبیعت واقعی است و در دسترس نیست برای رفتن به این جنگل ها باید فاصله زیادی را طی کرد.

این کار در بهترین شرایط رابطه خطرناک است و باعث عادی شدن رابطه شما میشود. اینکه در زمان جدایی از دوست سابق یا همسر سابق، بخواهیم در دسترس باشیم نتیجه ای صد برابر بدتر خواهیم گرفت. پس سعی نکنید برای چگونه عشقم را برگردانم تمام نیاز های او را برطرف کنید و همیشه حضور داشته باشید در کنارش باشید کار ها و مشکلات فرد مورد نظر خود را حل کنید. این کار باعث جذابیت شما نخواهد بود و شما را به فردی در دسترس و کم اهمیت تبدیل خواهد کرد.

اشتباه سوم در راه بازگشت به رابطه (التماس کردن واصرار)

برای  بهترین راه برای برگرداندن عشقم  یا تکالیف برای برگرداندن عشقمان نباید دست به اصرار و التماس بزنید. غریزه شما بر این موضوع پافشاری دارد که اگر طرف مقابل حس و حال بد من را ببیند دلش برایم خواهد سوخت، من با این کار میتوانم او را برگردانم و قطعا برمیگردد تا من را از این حال نجات دهد، در صورت انجام این اشتباه دو حالت رخ میدهد عشقتان شما را فردی ضعیف و بدون ارزش قلمداد میکند یا نهایتا بخاطر دلسوزی به رابطه باز میگردد، که امکانش بسیار کم است، اما اگر این تفاق افتاد و شما موفق شدید در نظر داشته باشید طرف مقابلتان تا حدی میتوند به دلیل دلسوزی در یک رابطه اجباری بماند و این رابطه دوامی نخواهد داشت جدا از آن رابطه ای که بر اساس دلسوزی باشد هیچ ثمری نخواهد داشت.

اشتباه چهارم در راه برگرداندن عشق (تماس گرفتن و پیام دادن)

آیا پیام دادن ها و تماس گرفتن های پی در پی برای برگرداندن رابطه تمام شده یا بازگشت دوباره عشق به زندگی نتیجه ای هم دارد؟

قطعا شما با این نگرش به موضوع نگاه میکنید که اگر با او تماس نگیرم و همیشه وجود خود را اثبات نکنم عشقم من را فراموش خواهد کرد. اما از تماس های مدام و پیام های مکرر فقط یک چیز نصیب شما میشود (پیام ها و تماس های بی پاسخ) دلیل این اتفاق این است که وقتی طرف مقابل شما با این حجم از تماس و پیام روبرو میشود نسبت به شما یک احساس منفی پیدا میکند. وقتی شما مدام این احساس را افزایش میدهید مانند یک نیروی گریز از مرکز عمل میکنید و بیشتر باعث دورشدن عشق خود میشوید.

برگرداندن جمله برای برگرداندن دوست دختر

راههای بازگشت همسر بعد از طلاق

شاید بعد از مطالعه این مقاله بلاتکلیف شده باشید تمام راه هایی که میشناختید برای رابطه فراموش شده یا برگرداندن رابطه تمام شده اشتباه بوده است. پس حالا که عشقم رفته چیکار کنم برگرده.؟ میخواهیم شما را از احساسات و راه حل های غریزی فاصله بدیم و به شما روش های علمی را معرفی کنیم که رابطه از دست رفته خود را مجدد احیا کنید.

قبل از صحبت در باره تکنیک های و بهترین راه برای برگرداندن عشقم بهتره با مواردی آشنا بشید که در روابط اهمیت بالایی داره.

چرا در روابط عاطفی شکست میخوریم؟

باید او چیزی باشد که من میخواهم!

روابط عاطفی ما به دلایل مشخصی دچار مشکل میشوند، به عنوان مثال زمانی که ما عاشق فردی میشویم سعی در تغییر اون فرد داریم میخواهیم عشق خود را تغییر بدیم ولی تلاش در تغییر عشقمان باعث بروز مشکل خواهد بود.

طلب کار نباشیم!

گاهی عشق در ما به قدری عمیق میشود که فقط عشق را طلب میکنیم و میخواهیم عشق بگیریم ولی عشقی به طرف مقابل خود نمیدهیم این اتفاق بصورت ناخودآگاه و غیر عمدی رخ میدهد.

توجه به نیاز ها

انسان ها به چه دلیلی عاشق میشوند؟ یکی از اصلی ترین دلایل وابستگی برطرف شدن نیاز های ناخودآگاه است. اگر شما تمام یا بیشتر نیاز های ناخودآگاه عشقتان را برآورده کنید قطعا و بدون شک وابستگی و احساس عشق را در شخص مورد نظر ایجاد کرده اید. شاید با خود بگوید آیا این برطرف کردن نیاز های ناخودآگاه همان در دسترس بودن نیست؟ باید به شما بگویم خیر تفاوت زیادی میان نیاز های خودآگاه و ناخودآگاه است. نیاز های ناخودآگاه زمانی که توسط شخصی برطرف شود نیاز و وابستگی را ایجاد میکند. ما همیشه عاشق پدر و مادر خود خواهیم بود نه برای اینکه نیاز های خودآگاهی مانند غذا مسکن پول را برای ما فراهم میکنند بلکه به دلیل برطرف شدن نیاز های ناخودآگاه از طرف پدر و مادر است.

پدر برای فرزندان خانواده احساس امنیت احساس یک حامی را برطرف میکند همیشه میتوان پدر را به عنوان یک قهرمان و مدافع دید و او را ستایش کرد، مادر برای ما نقش پر رنگی دارد کسی که شادی و یا ناراحتی ما برای او اهمیت بسیار زیادی دارد همیشه نگران آسایش و موفقیت فرزندانش است. خب تفاوت نیاز های ناخودآگاه و خودآگاه را متوجه شدیم پس حالا بهتر درک میکنیم که برطرف کردن این نیاز ها چه تاثیری روی شخص خواهد گذاشت و عشقی عمیق را میسازد. وقتی در رابطه این نیاز ها به فراموشی سپرده میشوند خلاء عاطفی شکل گرفته و با دست خودمان عشق خود را از رابطه سرد میکنیم.

ایجاد تنش در روابط

وقتی چیزی در رابطه عاطفی مورد پسند یا میل ما نباشد رفتار ما میتواند سرنوشت ساز و بسیار تعیین کننده باشد. اگر درخواستی داریم و اجابت نگردد اگر انتظار ما براورده نشود اگر کار یا واکنشی غلط ببینیم ایجاد بحث و تنش نه تنها باعث رفع مشکل نمیشود بلکه در طول مدت زمان صدمه ای شدید به رابطه وارد خواهد کرد، برای اینکه سرنوشت رابطه را درکنترل خود بگیریم باید با نحوه کنترل تنش ها آشنا باشیم.

مدیریت در رابطه

برای امنیت در رابطه باید مدیر خوبی برای عشقمان باشیم. زمانی که نیاز به تصمیم گیری هایی در رابطه است، زمانی که اتفاقی ناخوشایند یا نارضایتی در رابطه بوجود می آید باید توانایی مدیریت آن را بدست بیاوریم. در کل باید تصوری تعیین کننده و رهبری مقتدر و شریک عاطفی قابل اطمینان و تکیه گاهی خوب باشیم باید تصویری قدرتمند از خود در ذهن عشقمان ایجاد کنیم.

خوب برمیگردیم سر موضوع اصلی یعنی روش های بازگرداندن عشق از دست رفته

تا اینجا با دلایل ایجاد فاصله و جدایی در روابط آشنا شدیم، با اشتباهاتی که برای برگرداندن مرد به رابطه و یا برگرداندن زن به رابطه باید کنار گذاشت. گریزی به رفتار های غلط و مهارت هایی که نیاز است تا یک رابطه استوار باشد زدیم حالا میخواهیم به برسی راه های بازگرداندن عشق از دست رفته  بپردازیم.

با چه روشی میتوان بدون اصرار و التماس عشق سابق را برگرداند؟

در این مقاله تصمیم داریم شما را با علمی ترین راه و روش های برگرداندن رابطه ای که فراموش شده آشنا کنیم یعنی قانون جذب عشق و همچنین تکنیک های روانکاوی و نفوذ به ضمیر ناخود اگاه. جای هیچ نگرانی نیست موسسه طلوع سبز با تخصص و مهارت آموزش تکنیک های جذب و نفوذ به ضمیر ناخودآگاه دیگران استفاده از این تکنیک ها را برای شما ساده کرده است. ابتدا کمی با این که این تکنیک ها در واقع چه هستند و چگونه میتوان از آنها استفاده کرد آشنا میشویم.

برگرداندن عشق سابق جمله برای برگرداندن دوست دختر

قانون جذب برای عشق از دست رفته

قانون جذب عشق چیست؟ (برگرداندن رابطه از دست رفته با قانون جذب تضمینی)

جهان بیرون آینه درون من است. شاید تا به حال پیش نیامده که به این موضوع فکر کنید که هر احساس و تفکری که در ذهن شما وجود دارد باعث تغییر زندگی و روابط شما میشود. اما حتما با نام قانون جذب عشق آشنا هستید.. قانون جذب یعنی ایجاد افکار مثبت خب این که ما افکار مثبتی داشته باشیم چه فایده ای دارد؟!! بله فقط داشتن افکار مثبت کافی نخواهد بود. اما افکار مثبت اگر سطحی نباشند و واقعا باور ما بر این افکار مثبت باشد باعث ایجاد احساسات مثبت میشود و در نتیجه احساسات مثبتی که در ناخودآگاه و خودآگاه ما شکل گرفته شده است به رفتار مثبت منتهی میشود رفتاری که تضمین کننده موفقیت در تمام موارد زندگی است: سلامتی، ثروت، موفقیت، روابط عاطفی، روابط اجتماعی. انرژی ها و ارتعاشات جزعی از واقعیت جهان هستی و زندگی ما هستند قطعا تجربه کردید هر زمانی که افکار منفی داشته باشیم احساسات منفی بوجود می آید پشت سر این احساسات منفی اتفاق های ناخوش آیند رخ میدهد و ما نام آن را بدشناسی میگذاریم!

اما این غیر ممکن است که ما مدتی باور های مثبت داشته باشیم و احساس مثبتی در ما وجود نداشته باشد. تقریبا غیر ممکن است که باور مثبت، افکار مثبت، رفتار مثبت، به نتیجه ای منفی ختم شود. قدرت قانون جذب غیر قابل انکار است و یک روند ثابت و غیر قابل تغییر دارد. باور های ما باعث ارسال ارتعاش میشود و ما همان ارتعاشی را که ارسال میکنیم ارتعاش هم جهت آن را نیز دریافت میکنیم.

افکار و باور های مثبت => احساسات مثبت => رفتار مثبت == (اتفاقات مثبت)

افکار و باور های منفی => احساسات منفی => رفتار منفی == (اتفاقات منفی)

تکنیک های روانکاوی و نفوذ به ضمیر ناخودآگاه

تمام تصمیم ها و رفتار های انسان ها تحت تاثیر احساسات است و منشا تمام احساسات انسان ناخودآگاه اوست. همه ما این را تجربه کردیم اما چون درک روشنی از ناخودآگاه نداریم، از قدرت و تاثیر آن بی خبر هستیم. شاید شنیده باشید هنگام گرسنگی و یا عصبانیت تصمیم نگیرید، شاید تجربه کرده باشید روزی که به دلایلی  ناراحت یا عصبی هستید و یا احساس خوبی ندارید ممکن است بی دلیل کوچک ترین حرف یا اتفاقی شما را عصبی کند دیل این پیش آمد بصورت ناخودآگاه است. ناخودآگاه انسان ها را میتوان در جهت اهداف خود برنامه ریزی کرد.

اگر بدون دیدگاه قبلی فکر کنیم و هیچ حافظه ای نسبت به طلا و نقره نداشته باشیم میبینیم که این دو تفاوتی برای ما ندارند و در ارزش حتی با فلز آهن برابر هستند اما ناخودآگاه ما طلا را به نقره و نقره را به آهن ترجیح میدهیم زیرا در جهان طلا فلزی با ارزش است ما انسان ها به طلا ارزش و قیمت دادیم میشد این ارزش با فلز مس هم جابجا شود. خب ریشه این ارزش طلا از گذشته های دور است و در گذشته و حتی زمان کنونی طلا با ارزش شد چون به سختی یافت میشد در عمق بیشتری از زمین قرار داد.

ما میتوانیم با رفتار های ساده مانند نوع فعالیت در شبکه های مجازی رفتار در مقابل دیگران نوع پوشش نوع نگاه کردن با استفاده از زبان بدن با استفاده از قدرت کلمات استفاده از قانون جذب و قانون جذب عشق ناخودآگاه دیگران را به شکل مثبت برنامه ریزی کنیم تا در جهت اهداف ما تصمیم بگیرند و قدم بردارند

میتوان در 4 مرحله رابطه خود را ترمیم کرد:

مرحله اول: قطع کامل ارتباط

 • دیگر تماس نگیرید
 • پیام ارسال نکنید
 • کسی را واسطه نکنید

مرحله دوم: ازبین بردن احساسات منفی و ایجاد احساسات مثبت

مرجله سوم: جذب شخص مورد نظر با استفاده از شیوه های ارتباطی غیر مستقیم

مرحله چهارم: تاثیر گذاری و نفوذ به ناخودآگاه شخص و برقراری ارتباط مستقیم به بهترین شکل ممکن

ادامه این مراحل شامل تکنیک های nlp عشق و قانون جذب عشق میباشد که بصورت خصوصی ارسال میشود.

همچنین می توانید پرسش های خود را به صورت رایگان در مورد این مراحل ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخ تان ارسال شود.

پاسخگویی فقط به روش های زیر و از طریق این نرم افزار ها صورت می گیرد:

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

09129305020

لینک کانال تلگرام: sarbargetaze

مقالات مرتبط:

قانون جذب چیست؟

قانون جذب عشق

تکنیک های برنامه ریزی و نفوذ به ضمیر ناخودآگاه

نیاز های ناخودآگاه عشقمان چیست؟

چگونه دیگران را تغییر دهیم

چگونه ارتعاش بفرستیم

چگونه عشق بورزیم

در روابط دست نیافتنی باشید نه در دسترس

جستجو های همانند: جمله برای برگرداندن دوست دختر متن معذرت خواهی از همسر نامه معذرت خواهی از همسر عکس معذرت خواهی از همسر معذرت خواهی از دوست دختر متن معذرت خواهی رسمی متن ادبی معذرت خواهی شعر معذرت خواهی  جمله برای برگرداندن دوست دختر متن معذرت خواهی از همسر نامه معذرت خواهی از همسر عکس معذرت خواهی از همسر معذرت خواهی از دوست دختر متن معذرت خواهی رسمی متن ادبی معذرت خواهی شعر معذرت خواهی  جمله برای برگرداندن دوست دختر متن معذرت خواهی از همسر نامه معذرت خواهی از همسر جمله برای برگرداندن دوست دختر جمله برای برگرداندن دوست دختر جمله برای برگرداندن دوست دختر عکس معذرت خواهی از همسر معذرت خواهی از دوست دختر متن معذرت خواهی رسمی متن ادبی معذرت خواهی شعر معذرت خواهی  جمله برای برگرداندن دوست دختر متن معذرت خواهی از همسر نامه معذرت خواهی از همسر عکس معذرت خواهی از همسر معذرت خواهی از دوست دختر متن معذرت خواهی رسمی متن ادبی معذرت خواهی شعر معذرت خواهی

blank

mehman

→ خواندن مطلب قبلی

برگرداندن رابطه-تکنیک های ساده برای بازگرداندن عشق از دست رفته-

خواندن مطلب بعدی ←

ضمیر ناخودآگاه چیست و چه کاربردی دارد؟

6 مورد نظر

  blank
 • سلام خسته نباشید واقعا ممنون بابت مطالب جالب و متفاوتتون. یه سوال داشتم من توی رابطه با دوست دخترم اشتباه کردم و یه دروغ بهش گفتم مجبور بودم در واقع حالا به نظر شما چطوری از دوست دخترم معذرت خواهی کنم که منو ببخشه

   blank
  • در پاسخ به محمود
   سلام دوست من مهمه که بدونیم شما چه دروغی به ایشون گفتید و این دروغ چقدر به احساسات و تفکرات ایشون آسیب زده برای تحلیل شرایط و ارائه راهکار میتونید با تیم پشتیبانی از طریق تلگرام یا واتس آپ بصورت رایگان ارتباط برقرار کنید 09129305020

 • blank
 • سلام من عشقم بهم گفته که دیگه بهش پیام ندم و گفت که ما هنوز بچه ایم و وقتی بزرگتر شدیم راحت تر میتونیم بریم بیایم و میخوام دست از دختر بازی و این چیزا بکشم و یه دفعه باهام عوض شد و کلا سرد شد منم حالم خوب نیس به نظر شما چیکار کنم

   blank
  • برای پاسخ سریع تر و بیشتر سوالات خود به روانشناسان ما پیام دهید09129305020

 • blank
 • سلام من عشقم بهم گفته که دیگه بهش پیام ندم و گفت که ما هنوز بچه ایم و وقتی بزرگتر شدیم راحت تر میتونیم بریم بیایم و میخوام دست از دختر بازی و این چیزا بکشم و یه دفعه باهام عوض شد و کلا سرد شد منم حالم خوب نیس به نظر شما چیکار کنم

   blank
  • گاهی اوقات افراد برای تموم کردن ارتباط خود بهانه هایی را میاورند حالا در زمینه مالی خانوادگی باید دلیل این تمایل نداشتن ایشون رو برای ارتباط دوباره بررسی کرد برای پاسخ سریع تر و بیشتر سوالات خود به روانشناسان ما پیام دهید09129305020

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *