site stats
  • ژانویه 23, 2021

در روابط دست نیافتنی باشید نه در دسترس

چگونه فردی در دسترس نباشیم

در یک رابطه دو موضوع مطرح است یکی برطرف کردن نیاز های ناخودآگاه که باعث دوام و حفظ رابطه میشود و دیگری در دسترس بودن بیش از حد. تفاوت زیادی میان این دو حالت رفتار وجود دارد که در این مقاله به آن میپردازیم.

در دسترس بودن به چه معنا است؟

اینکه یکسری نیاز های عشقتان را برطرف کنید مشکلی ندارد اما مشکل از آن جایی شروع میشود که این نیاز ها تبدیل به وظیفه میشود و بیش از حد شما را فردی در دسترس نشان میدهد. به عنوان مثال اگر شما خود را برای هر کاری دواطلب کنید مثلا عشق شما به جایی میرود سریع خود را جلو بندازید بگوید من تو را میبرم یا اشکال ندارد! اما مشکل آن زمانی است که شما این کار را بکنید که با او باشید و او بیشتر به شما اهمیت دهد. خب حتی اگر نیت من این باشد عشقم از کجا متوجه میشود؟!!

blank

خیلی ساده است همانطور که در قانون جذب توضیح دادم ارتعاشاتی که شما ارسال میکنید بصورت کامل توسط شخص دریافت میشود شما بصورت ناخودآگاه  جوری رفتار میکنید که نیت اعمالتان کاملا مشخص است.

نگذارید انجام کار های خوش آیند برا یک عشق با در دسترس بودن جایگذین بشود گاهی اجازه بدید او از شما طلب کند.

گاهی بگذارید با پاسخ منفی شما روبرو شود اینکه هر درخواستی را بپذیرید باعث نمیشود کسی عاشق شما بشود باعث میشود رابطه ارباب برده ای شکل بگیرد.

جذابیت زمانی بوجود می آید که کار های که شما برای شخص لذت بخش باشد و به راحتی بدست نیاید، و زمانی که کاری برای او انجام میدهید با این تفکر مواجه شود که برای او ارزش قائل هستید نه اینکه انقدر از شما بهتر است که شما برای داشتنش مدام به او سرویس میدهید!

 

برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند.

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

 

مقالات مرتبط:

تکنیک های ساده برای بازگشت به رابطه از دست رفته

قانون جذب چیست؟

قانون جذب عشق

تکنیک های برنامه ریزی و نفوذ به ضمیر ناخودآگاه

نیاز های ناخودآگاه عشقمان چیست؟

چگونه دیگران را تغییر دهیم

چگونه ارتعاش بفرستیم

چگونه عشق بورزیم

 

→ خواندن مطلب قبلی

تکنیک های روانکاوی و نفوذ به ضمیر ناخود آگاه

خواندن مطلب بعدی ←

چگونه عشق بورزیم-دریافت عشق و ارسال عشق

یک مورد نظر

    blank
  • سلام من با دوس پسرم جدا شدم می خام حتما برگرده چیکار کنم بخدا همه جا رفتم دعا خوندم چیکار کنم برگرده

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *