site stats
 • سپتامبر 18, 2020

برگرداندن عشق سابق-برگرداندن دوست دختر سابق

برگرداندن عشق سابق برگرداندن دوست دختر سابق برگرداندن دوست پسر سابق چگونه عشق سابق خود را برگردانیم روش های برگرداندن عشق سابق چگونه دوست پسر سابق خود را برگردانیم چگونه دوست دختر سابق خود را برگردانیم  روش های برگرداندن دوست دختر سابق روش های برگرداندن دوست پسر سابق برگرداندن عشق سابق با قانون جذب روش های برگرداندن عشق سابق

برگرداندن عشق سابق-برگرداندن دوست دختر سابق

شما توسط جستجوی کلماتی مانند:برگرداندن عشق سابق برگرداندن دوست دختر سابق برگرداندن دوست پسر سابق چگونه عشق سابق خود را برگردانیم روش های برگرداندن عشق سابق چگونه دوست پسر سابق خود را برگردانیم  به این صفحه هدایت شدید.

برگرداندن عشق سابق

این که شما دچار ضربه عاطفی شده باشید یا در تلاش برای برگرداندن عشق سابق خود باشید ایرادی ندارد هر شخصی ممکن است در این شرایط قرار بگیرد،و برای رسیدن به عشق سابق خود هر تلاشی کند.

برای برگرداندن عشق سابق چه چیزی نیاز است؟

ابتدا بهتر است با دلایل بوجو آمدن مشکلات در روابط آشنا شد. عدم رضایت در برطرف شدن نیاز ها ایجاد تنش ها و موارد این چنینی باعث ایجاد اختلاف در یک رابطه میشود، اما این مشکلات قابل حل است چیزی که این نارضایتی ها را به جدایی تبدیل میکند ناتوانی در کنترل هوش هیجانی است(واکنش های نامناسب در هنگام ایجاد تنش ها و مشکلات) هر رابطه ای مشکلات خود را دارد مشکلاتی مانند نارضایتی طرف مقابل از مسائلی چون تفریح محبت امکانات زندگی و یا دوستی مشترک.

اما اشتباه ما زمانی باعث صدمه خورد در رابطه میشود که ما در این تنش ها نتوانیم بهترین مدیریت را انجام بدیم. این ناتوانایی ریشه در ضعف مهارت های ارتباطی دارد. برگرداندن دوست دختر سابق یا برگرداندن دوست پسر سابق در مرحله اول نیاز به شناخت اشتباهتی دارد که باعث تخریب رابطه ما شده است.

به عنوان مثال اگر عشق شما از این مورد ناراضی بود که در کنار سختی های او توجه لازم را نشان نمیدادید باید تغییری در روند برخورد خود ایجاد کنید و به مشکلات اصلی طرف مقابل واکنش نشان بدهید. شاید با خود بگوید اینگونه نبود! باید خدمت شما عرض کنم اگر شما اشتباهاتی این چنینی نداشتید پس در برخورد مناسب و تفسیر خودتان دچر مشکل هستید و نتوانستید احساس درونی و واقعی خودتان را ابراز کنید.

 

برگرداندن عشق سابق

بعد از شناخت دلایلی که با کاوش در رابطه به آن دست پیدا خواهیم کرد به سراغ روشی برای بازگرداندن عشق سابق میرویم. مسئله ای که در برگرداندن عشق سابق اهمیت بالایی دارد دوری از اشتباهاتی است که بصورت غریزی آن ها را با روش هایی برای برگرداندن عشق سابق اشتباه میگیریم.

زمانی که عشقتان شما را به هر دلیلی ترک میکند شما بصورت کاملا غریزی و بودن فکر به عوابق رفتار و کار هایتان تلاش در ترمیم رابطه و بازگرداندن عشق سابق خود خواهید کرد، چگونه معشوق سابق خود را برگردانم وقتی او من را دیگر دوست ندارد، وقتی این سوال ملکه ذهن شما میشود و تمام اهدف شما کنار رفته و وقط به روشی بای برگرداندن معشوق سابق خود هستید به هر کاری دست خواهید زد کار هایی که شاید قبلا نیاز به انجام انها بود کار های اشتباهی که هیچ وقت حاظر به انجام آنها نبودید اما افسردگی و ضعف تنهایی باعث میشود اشتباهاتی را مرتکب بشوید که در تفکر شما باعث بازگشت شریک دلدادگی سابق شما میشود.

برگرداندن عشق سابق

کار هایی که در راههای برگرداندن عشق سابق نباید انجام داد.

اشتباه اول در راه برگرداندن عشق سابق(ابراز احساسات)

اگر مدتی در رابطه با عشق سابق خود بودید هر دوی شما از احساسات طرف مقابل نسبت به هم باخبر هستید.ابراز احساسات شدید بعد از جدایی از دوست پسر سابق یا دوست دختر سابق  نه تنها هیچ نتیجه ای ندارد بلکه باعث میشوذ همان تصویری که از شما در ذهن عشق سابق خود شکل داده بودید نیز از بین برود و شما را فردی ضعیف در نظر بگیرد که برای برگرداندن عشق سابق حاظر است هر کاری انجام بدهد. همه ما این را میدانیم که هیچ کس عاشق یک فرد ضعیف نمیشود حتی خود ما. پس ابراز احساسات شدید خود را کنار بذارید. اگر عشق شما فردی با تیپ شخصیتی خودشیفته یا حساس باشد این ابراز احساسات تاثیر های متفاوتی خواهند داشت اما نتیجه در هر حالت منفی است.

اشتباه دوم در راه برگرداندن عشق سابق(در دسترس بودن)

در این شرایط جدایی و دوری از عشق سابق افراد بصورت ناخودآگاه رابطه خود را در خطر دیده و دست به هر کاری میزنن مانند حضور همه جانبه در کنار عشق سابق خود، اگر در زمانی که رابطه هیچ مشکلی ندارد شما به حد نرمال در کنار طرف مقابل خود باشید و در حدی فعالیت و رفع نیاز های شخص مورد نظر را انجام بدید مشکلی ندارد. اما زمانی که این رفع نیاز ها و یا حضور شما در کنار طرف مقابل بیش از میزان لازم باشد در دسترس بودن  شکل میگیرد، یعنی شما تبدیل به فردی در دسترس میشید به عنوان مثال پارک محل برای شما جذاب تر است یا جنگل های شمال حتی اگر مانند هم باشند شما جنگل را بیشتر میپسندید چون هم وسعت بیشتری دارد هم طبیعت واقعی است و در دسترس نیست برای رفتن به این جنگل ها باید فاصله زیادی را طی کرد.

این کار در بهترین شرایط رابطه خطرناک است و باعث عادی شدن رابطه شما میشود. اینکه در زمان جدایی از عشق سابق بخواهیم در دسترس باشیم نتیجه ای صد برابر بدتر خواهیم گرفت. پس سعی نکنید برای بازگشت عشق سابق تمام نیاز های او را برطرف کنید همیشه حضور داشته باشید در کنارش باشید کار ها و مشکلات عشق سابق خود را حل کنید. این کار باعث جذابیت شما نخواهد بود و شما را به فردی در دسترس و کم اهمیت تبدیل خواهد کرد.

اشتباه سوم در راه بازگرداندن عشق سابق(التماس کردن واصرار)

برای برگرداندن دوست دختر سابق یا برگرداندن دوست پسر سابق خود شما نباید دست به اصرار و التماس بزنید. غریزه شما بر این موضوع پافشاری دارد که اگر طرف مقابل حس و حال بد من را ببیند دلش برایم خواهد سوخت، من با این کار میتوانم او را برگردانم و قطعا برمیگردد تا من را از این حال نجات دهد، در صورت انجام این اشتباه دو حالت رخ میدهد عشقتان شما را فردی ضعیف و بدون ارزش قلمداد میکند یا نهایتا بخاطر دلسوزی به رابطه باز میگردد، که امکانش بسیار کم است، اما اگر این تفاق افتاد و شما موفق شدید در نظر داشته باشید طرف مقابلتان تا حدی میتوند به دلیل دلسوزی در یک رابطه اجباری بماند و این رابطه دوامی نخواهد داشت جدای از ان رابطه ای که بر اساس دلسوزی باشد هیچ ثمری نخواهد داشت.

اشتباه چهارم در راه بازگرداندن عشق سابق(تماس گرفتن و پیام دادن)

آیا پیام دادن ها و تماس گرفتن های پی در پی برای برگرداندن دوست دختر سابق یا برگرداندن دوست پسر سابق نتیجه ای هم دارد؟

قطعا شما با این نگرش به موضوع نگاه میکنید که اگر با او تماس نگیرم و همیشه وجود خود را اثبات نکنم عشقم من را فراموش خواهد کرد. اما از تماس های مدام و پیام های مکرر فقط یک چیز نصیب شما میشود (پیام ها و تماس های بی پاسخ) دلیل این اتفاق این است که وقتی طرف مقابل شما با این حجم از تماس و پیام روبرو میشود نسبت به شما یک احساس منفی پیدا میکند. وقتی شما مدام این احساس را افزایش میدهید مانند یک نیروی گریز از مرکز عمل میکنید و بیشتر باعث دورشدن عشق خود میشوید.

 

راههای برگرداندن عشق سابق

شاید بعد از مطالعه این مقاله بلاتکلیف شده باشید تمام راه هایی که میشناختید برای برگرداندن دوست پسر سابق یا برگرداندن دوست دختر سابق اشتباه بوده است. پس حالا چه کاری باید انجام داد برای برگرداندن عشق سابق خود. میخواهیم شما را از احساسات و راه حل های غریزی فاصله بدیم و به شما روش های علمی را معرفی کنیم که رابطه عاطفی سابق خود را مجدد احیا کنید.

قبل از صحبت در باره تکنیک های برگرداندن عشق سابق بهتره با مواردی آشنا بشید که در روابط اهمیت بالایی داره.

 

چرا در روابط عاطفی شکست میخوریم؟

باید او چیزی باشد که من میخواهم!

روابط عاطفی ما به دلایل مشخصی دچار مشکل میشوند، به عنوان مثال زمانی که ما عاشق فردی میشویم سعی در تغییر اون فرد داریم میخواهیم عشق خود را تغییر بدیم ولی تلاش در تغییر عشقمان باعث بروز مشکل خواهد بود.

طلب کار نباشیم!

گاهی عشق در ما به قدری عمیق میشود که فقط فقط عشق را طلب میکنیم  و میخواهیم عشق بگیریم ولی عشقی به طرف مقابل خود نمیدهیم این اتفاق بصورت ناخودآگاه و غیر عمدی رخ میدهد.

توجه به نیاز ها

انسان ها به چه دلیلی عاشق میشوند؟ یکی از اصلی ترین دلایل وابستگی برطرف شدن نیاز های ناخودآگاه است. اگر شما تمام یا بیشتر نیاز های ناخود آگاه عشقتان را برآورده کنید قطعا و بدون شک وابستگی و احساس عشق را در شخص مورد نظر ایجاد کرده اید. شاید با خود بگوید آیا این برطرف کردن نیاز های ناخودآگاه همان در دسترس بودن نیست؟ باید به شما بگویم خیر تفاوت زیادی میان نیاز های خودآگاه و ناخودآگاه است. نیاز های ناخودآگاه زمانی که توسط شخصی برطرف شود ایجاد نیاز و وابستگی میکند. ما همیشه عاشق پدر و مادر خود خواهیم بود نه برای اینکه نیاز های خودآگاهی مانند غذا مسکن پول را برای ما فراهم میکنند بلکه به دلیل برطرف شدن نیاز های ناخودآگاه از طرف پدر و مادر است.

پدر برای فرزندان خانواده احساس امنیت احساس یک حامی را برطرف میکند همیشه میتوان پدر را به عنوان یک قهرمان و مدافع دید و اورا ستایش کرد، مادر برای ما نقش پر رنگی دارد کسی که شادی و یا ناراحتی ما برای او اهمیت بسیار زیادی دارد همیشه نگران آسایش و موفقیت فرزندانش است. خب تفاوت نیاز های ناخودآگاه و خودآگاه را متوجه شدیم پس حالا بهتر درک میکنیم که برطرف کردن این نیاز ها چه تاثیری روی شخص خواهد گذاشت و عشقی عمیق را میسازد. وقتی در رابطه این نیاز ها به فراموشی سپرده میشوند خلاء عاطفی شکل گرفته و با دست خودمان عشمق خود را از رابطه سرد میکنیم.

ایجاد تنش در روابط

وقتی چیزی در رابطه عاطفی مورد پسند یا میل ما نباشد رفتار ما میتواند سرنوشت ساز و بسیار تعیین کننده باشد. اگر درخواستی داریم و اجابت نگردد اگر انتظار ما براورده نشود اگر کار یا واکنشی غلط ببینیم ایجاد بحث و تنش نه تنها باعث رفع مشکل نمیشود بلکه در طول مدت زمان صدمه ای شدید به رابطه وارد خواهد کرد، برای اینکه سرنوشت رابطه را درکنترل خود بگیریم باید با نحوه کنترل تنش ها آشنا باشیم.

مدیریت در رابطه

برای امنیت در رابطه باید مدیر خوبی برای عشقمان باشیم. زمانی که نیاز به تصمیم گیری هایی در رابطه است، زمانی که اتفاقی ناخوشایند یا نارضایتی در رابطه بوجود می آید باید توانایی مدیریت آن را بدست بیاوریم. در کل باید تصوری تعیین کننده و رهبری مقتدر و شریک عاطفی قابل اطمینان و تکیه گاهی خوب باشیم باید تصویری قدرتمند از خود در ذهن عشقمان ایجاد کنیم.

خوب برمیگردیم سر موضوع اصلی یعنی روش برگرداندن عشق سابق

تا اینجا با دلایل ایجاد فاصله و جدایی در روابط آشنا شدیم، با اشتباهاتی که برای برگرداندن دوست پسر سابق و یا دوست دختر سابق باید کنار گذاشت. گریزی به رفتار های غلط و مهارت هایی که نیاز است تا یک رابطه استوار باشد زدیم حالا میخواهیم به برسی راه های برگرداندن عشق سابق بپردازیم.

با چه روشی میتوان بدون اصرار و التماس عشق سابق را برگرداند؟

در این مقاله تصمیم داریم شما را با علمی ترین راه و روش های برگرداندن عشق سابق آشنا کنیم یعنی قانون جذب عشق و تکنیک های روانکاوی و نفوذ به ضمیر ناخود اگاه. جای هیچ نگرانی نیست موسسه طلوع سبز با تخصص و مهارت آموزش تکنیک های جذب و نفوذ به ضمیر ناخودآگاه دیگران استفاده از این تکنیک ها را برای شما ساده کرده است. ابتدا کمی با این که این تکنیک ها در واقع چه هستند و چگونه میتوان از آنها استفاده کرد آشنا میشویم.

برگرداندن عشق سابق

برگرداندن عشق سابق با قانون جذب

قانون جذب عشق چیست؟ (برگرداندن عشق سابق با قانون جذب تضمینی)

جهان بیرون آینه درون من است. شاید تا به حال پیش نیامده که به این موضوع فکر کنید که هر احساس و تفکری که در ذهن شما وجود دارد باعث تغییر زندگی و روابط شما میشود. اما حتما با نام قانون جذب عشق آشنا هستید.. قانون جذب یعنی ایجاد افکار مثبت خب این که ما افکار مثبتی داشته باشیم چه فایده ای دارد؟!! بله فقط داشتن افکار مثبت کافی نخواهد بود. اما افکار مثبت اگر سطحی نباشند و واقعا باور ما بر این افکار مثبت باشد باعث ایجاد احساسات مثبت میشود و در نتیجه احساسات مثبتی که در ناخودآگاه و خود آگاه ما شکل گرفته شده است به رفتار مثبت منتهی میشود رفتاری که تضمین کننده موفقیت در تمام موارد زندگی است: سلامتی، ثروت، موفقیت، روابط عاطفی، روابط اجتماعی. انرژی ها و ارتعاشات جزعی از واقعیت جهان هستی و زندگی ما هستند قطعا تجربه کردید هر زمانی که افکار منفی داشته باشم احساسات منفی بوجود می آید پشت سر این احساسات منفی اتفاق های ناخوش آیند رخ میدهد و ما نام آن را بدشناسی میگذاریم!

اما این غیر ممکن است که ما مدتی باور های مثبت داشته باشیم و احساس مثبتی در ما وجود نداشته باشد. تقریبا غیر ممکن است که باور مثبت، افکار مثبت، رفتار مثبت، به نتیجه ای منفی ختم شود. قدرت قانون جذب غیر قابل انکار است و یک روند ثابت و غیر قابل تغییر دارد،باور های ما باعث ارسال ارتعاش میشود و ما همان ارتعاشی را که ارسال میکنیم ارتعاش هم جهت آن را نیز دریافت میکنیم.

افکرا و باور های مثبت => احساسات مثبت => رفتار مثبت == (اتفاقات مثبت)

افکرا و باور های منفی => احساسات منفی => رفتار منفی == (اتفاقات منفی)

 

تکنیک های روانکاوی و نفوذ به ضمیر ناخودآگاه

تمام تصمیم ها و رفتار های انسان ها تحت تاثیر احساسات است و منشا تمام احساسات انسان ناخودآگاه اوست. همه ما این را تجربه کردیم اما چون درک روشنی از ناخودآگاه نداریم، از قدرت و تاثیر آن بی خبر هستیم. شاید شنیده باشید هنگام گرسنگی و یا عصبانیت تصمیم نگیرید، شاید تجربه کرده باشید روزی که به دلایلی  ناراحت یا عصبی هستید و یا احساس خوبی ندارید ممکن است بی دلیل کوچک ترین حرف یا اتفاقی شما را عصبی کند دیل این پیش آمد بصورت ناخود آگاه است. ناخود آگاه انسان ها را میتوان در جهت اهداف خود برنامه ریزی کرد.

اگر از بدون دید گاه قبلی فکر کنیم و هیچ حافظه ای نسبت به طلا و نقره نداشته باشیم میبینیم که این دو تفاوتی برای ما ندارند و در ارزش حتی با فلز آهن برابر هستند اما ناخودآگاه ما طلا را به نقره و نقره را به آهن ترجیح میدهیم زیرا در جهان طلا فلزی با ارزش است ما انسان ها به طلا ارزش و قیمت دادیم میشد این ارزش با فلز مس هم جابجا شود. خب ریشه این ارزش طلا از گذشته های دور است و در گذشته و حتی زمان کنونی طلا با ارزش شد چون به سختی یافت میشد در عمق بیشتری از زمین قرار داد.

ما میتوانیم با رفتار های ساده مانند نوع فعالیت در شبکه های مجازی رفتار در مقابل دیگران نوع پوشش نوع نگاه کردن با استفاده از زبان بدن با استفاده از قدرت کلمات ناخودآگاه دیگران را برنامه ریزی کنیم تا در جهت اهداف ما تصمیم بگیرند و قدم بردارند

 

برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند.

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

 

مقالات مرتبط:

قانون جذب چیست؟

قانون جذب عشق

تکنیک های برنامه ریزی و نفوذ به ضمیر ناخودآگاه

نیاز های ناخودآگاه عشقمان چیست؟

چگونه دیگران را تغییر دهیم

چگونه ارتعاش بفرستیم

چگونه عشق بورزیم

در روابط دست نیافتنی باشید نه در دسترس

blank

mehman

خواندن مطلب بعدی ←

قانون جذب چیست-آموزش قانون جذب-مراحل قانون جذب

2 مورد نظر

  blank
 • سلام آقای دکتر من از طرف دار های کارهاتون هستم یه سوال دارم وقتی عشق سابق ما نمی خواد اصلا با ما روبرو بشه چطوری اونو برگردونیم مثلا وقتی طرف ما رو بلاک کرده هیچ جا هم نمی بینیمش واقعا برام منطقی نیست که از راه دور بشه کاری کرد

   blank
  • در پاسخ به رسول
   99 درصد افراد وقتی رابطه تمام میشود با طرف مقابل خود هیچ ارتباطی ندارند و این طبیعت رابطه دوستی است فقط درصد کمی هستند که طرف مقابلشان اقوام همکار یا همکلاسی آنها هست ولی این نبود ارتباط هیچ مشکلی بوجود نخواهد آورد چون در دوره ها روش جذب غیر مستقیم غیر کلامی آموزش داده میشود با تکیه بر تکنیک های راتباطی از راه دور، نظریه های ارتباط غیر مستقیم، و قانون جذب از راه دور بصورت کاملا علمی. این موارد این امکان را به شما میدهد که بصورت غیر مستقیم شخص را تحت تاثیر قرار بدهید و جذب کنید.
   برای آموزش مراحل میتونید بصورت رایگان به تیم پشتیبانی در واتس آپ یا تلگرام پیام ارسال کنید: 09129305020

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *